ШІ-привид Каспер який лякав Монка...

Привіт! Сьогодні трохи про будні техніків на «Новій». Думаєте, служба на зоряному кораблі — це лише героїчні битви? Якби ж то! Для Деметріуса Монка перший робочий день почався з... боротьби за власне робоче місце.

Знайомтеся з командою «Адмінки»:

  • Лейтенант Скотті: Шеф техвідділу, який любить посміхатися там, де треба було б співчувати.

  • Сержант Вінкс: Рудоволоса дівчина-технік, яка пройшла шлях від солдата і знає про залізо все. Вона — наставниця Монка (і, здається, вона не дуже в захваті від «курсантика»).

  • Каспер: ШІ корабля. У вільний час він переглядає серіали з Терри (як-от «Зоряна Брама»), вважає себе полковником О'Ніллом і обожнює розігрувати новачків.

Традиція «Нової»: Монку дали завдання — зібрати свій термінал із купи брухту. І коли він, як відмінник академії, знайшов несправний ЦП і натиснув кнопку «старт»..

. ? Світло згасло, завили сирени, щось зашипіло!

Результат? Монк з переляку полетів шкереберть, завалив на себе гору коробок і приземлився прямо під ноги Вінкс під раскатистий регіт Каспера.

«Звідки я міг знати, що наш кадет такий лякливий? Вінкс тільки вилаялась, а цей взагалі — тікати хотів!» — заявив цей «зіпсований набір коду».


Ось так на «Новій» приймають у сім'ю. Тут не важливо, які в тебе оцінки в академії. Важливо — чи зможеш ти встати, обтруситись і піти закривати таски, коли на тебе полює власний корабель.

А як ви проходили своє перше робоче місце? Теж були «сюрпризи» від колег?

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дієз Алго
07.03.2026, 22:01:56

Чудова історія! І , на щастя, ні- моє перше робоче хрещення було більш лайтове) Але ж і я не в армії)) А у Монка там цікаво...

Показати 2 відповіді
Дієз Алго
07.03.2026, 23:00:32

Mytr, Отакої))

Інші блоги
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ?
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Ми на фінальній прямі книги ''останній романс.''
Любі читачі, в книзі «Останній романс» уже є передостанній розділ!❤️ Це один із найфатальніших, найгостріших і, мабуть, найболючіших розділів у цій історії. Саме тут усе вже остаточно ламається між Доменіко
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше