We're so back!

Нова глава "Усіх граней самобичування" вже вийшла. Сьогодні ми знову повертаємося до Заксенбургу — міста, де закон інколи звучить тихіше за лампу в кімнаті допиту.

Інспектор Гідеон Воленбрехт проводить одну з найважчих розмов у своїй кар’єрі. Перед ним сидить людина, яка без вагань розстріляла вагітну жінку. Він зізнався у вбивстві — але мовчить про головне. Про того, хто стоїть за цим.

Іноді правда не ховається. Іноді її просто хтось дуже добре охороняє.

Невеликий уривок з нової глави:

— Знаєш, чому я не б’ю тебе? — тихо сказав Воленбрехт. — Бо биття — це для слабких.
Я хочу, щоб ти сам зламався. Щоб щоночі чув її крик.
І щоб одного дня прокинувся з думкою, що було б легше померти, ніж мовчати.

У цій главі ми ще глибше занурюємося у справу Лен Деккер — і починаємо розуміти, що це вбивство може бути лише першим вузлом у набагато більшій історії.

Нордхайм поки що мовчить. Але мовчання не може тривати вічно.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дуже інтригуюче

Ярослав Титаренко, Інакше і бути не могло!

Інші блоги
А хотіли просто писидіти спокійно
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
4.5.0. Варто пам'ятати в який час ми живемо
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку. Головний герой,
Наближення шторму. Нова частина вже додана
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання! — Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше