Отже, без чого король? Розгадка і анонс ;)

Вітаю, шановні читачі!

Вночі була завершена перша половина дилогії "Не її король, не його королева". Тому, якщо ви не дослухалися до поради в попередньому дописі та не читали "Королеву без страху", коли та була на фінішній прямій, сміливо можете робити це зараз ^_^

А я тим часом покажу нарешті, без чого все-таки у нас король. Як бачите, нічого критичного для любовно-еротичного роману (так, в другій частині нарешті буде відверта еротика) він не втратив :-D

Публікацію планую розпочати сьогодні після опівночі, відповідно звичному для вас графіку (якщо не станеться якась несподіванка) - адже фактично це друга половина історії, відокремлена суто через поступове зміщення акцентів ;)

Анотацію тут не публікуватиму, щоб уникнути спойлерів. Але якщо цікавість сильніша за вас, можете підглянути відповідний допис в моєму ТГ-каналі ;)

Дякую за увагу і бережіть себе!

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Viki Fen
04.03.2026, 19:21:36

????

Анні Флейм
04.03.2026, 20:04:46

Viki Fen, ^_^

avatar
Дієз Алго
04.03.2026, 19:39:56

❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
04.03.2026, 17:55:40

❤️❤️❤️

Анні Флейм
04.03.2026, 18:40:01

Лана Рей, ^_^

avatar
Sonya
04.03.2026, 15:54:10

А ми вже мало серцевий напад не отримали - що там таке наша улюблена авторка гг відтяла))) Відсутність минулого якось пережевем ;)

Анні Флейм
04.03.2026, 18:39:50

Sonya, Ахах)) Авторка така, вона може :-D

avatar
Lydia Angelova
04.03.2026, 14:42:26

Не можу дочекатися!!

Анні Флейм
04.03.2026, 18:39:31

Lydia Angelova, Скоро, зовсім скоро)))

avatar
Тіна Никитенко
04.03.2026, 14:31:12

Назва дилогії просто шикарна. Як і самих книг ❤️❤️❤️

Анні Флейм
04.03.2026, 18:39:18

Тіна Никитенко, Дякую ^_^
А головне - повністю відповідає змісту :-D

avatar
Iryna Kozak
04.03.2026, 14:28:03

Книга топчик! Чекатиму другу частину❤️

Анні Флейм
04.03.2026, 18:38:53

Iryna Kozak, Дякую! Дуже рада, що подобається ^_^

avatar
Віккі Грант
04.03.2026, 13:42:38

❤️❤️❤️

Анні Флейм
04.03.2026, 14:03:50

Віккі Грант, ^_^

Інші блоги
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Дякую вам, мої любі читачі❤️
Саме завдяки вам сьогодні одразу дві мої книги потрапили до віджетів: Між двох тіней — у бестселери, а Гра без згоди — у набирають популярності. Я щиро вдячна кожному з вас за підтримку, прочитання, вподобайки
Останні години знижки! У ліжку з босом та Дружина
Привіт, мої любі Спокусники! Сьогодні спекотні знижки на дужеееее спекотні книги! Ловіть смаколики!!! Сьогодні діє знижка “У ліжку з босом» 15% #1 “— Покарання закінчено, Тріс. Починається поклоніння.” #2
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше