Додано
02.03.26 21:26:39
Будемо знайомитися. Візуал
Наскільки важливо перше враження - настільки ж воно може бути оманливим. Знайомо? А ця дівчинка? Вона яскравий тому приклад. Хто ще не знає, знайомтеся - це Єва. Їй шість і вона має мрію, непосидючий характер, кішку Кнопку й план. І вірить в дива. А ще вона - зменшена до суцільного позитиву копія мами.



Мама Єви, якщо чесно, в дива поки що не вірить. Вона ці дива робить. Для інших.
І донечку цьому вчить. І вчиться у Єви. Поліні теж є чому повчитися...
І у Сніжани, і у Христини теж.


Хоча, всі вчаться на своїх помилках. Наші пані - не виключення.
І що вони там всі разом нафеячать – поки що залишається загадкою.
Приєднуйтеся) https://booknet.ua/book/naiblsha-mrya-b449153
Ваша Тена_Дітна❤️
Тена Дітна
257
відслідковують
Інші блоги
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШикарнючі візуали❤️ Дякую. Навіть по фото видно позитив, щирість, турботу і готовність до допомоги.
Любов Трохимчук, Дякую, Любо❤️❤️ Дуже тішить, що вдалося цей настрій передати❤️
В саме серденько ❤️ Відчувається безтурботність, щирість та радість. Тільки дитина здатна на непідробні емоції. Дякую за візуали)
Тетяна Ковальчук, Саме так) Як кажуть, краще побачити, почути й помацати❤️В дітей потрібно цьому вчитися)) Дякую, Танечко❤️❤️❤️
Коментар видалено
Гарні картинки❤️
Віккі Грант, Старалися)) Дякую, Віккі❤️❤️
Які милі і атмосферні візуали❤️❤️❤️
Тена Дітна, ❤️❤️❤️
Дуже гарні!!
Ліна Морель, Дякую, Ліно♥️♥️ за теплі слова!
❤️❤️❤️
Лана Рей, Дуже вдячна, Лано♥️♥️ за підтримку
Дуже світлі та теплі візуали ✨❤️✨
Dana N, Дякую, Дано♥️♥️ дуже хотілося, щоб саме так й сприймалися))
♥️♥️♥️
Єва Сова, Дякую♥️♥️
Чудові візуалізації. Особливо подобається перша❣️✨
Ромул Шерідан, Дякую❤️❤️ Саме над першим ми з ШІ ретельно працювали) Щоб і дівчинка наша, і настрій, і кішка))
Дуже емоційна історія))) Єва - чарівне диво)))✨❤️✨
Ніка Цвітан, Діти - це завжди прекрасно)) Дякую, Ніко❤️❤️Ваші теплі слова завжди надихають))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати