Нові ідеї та трошки про те, що пишу

Привіт, букнетівці.

Перша частина книги Вогонь, що обирає уже на сайті з запланованими щоденними оновленнями ✨❤️✨!!! Інші 2 частини в чорновому варіанті (накидані глави по сторінці з описом усіх подій).

 

Але у мене уже нова книга в проєкті (+ще кілька в чернетках, але то таке). Тема цікава:

- про число✨ 13✨

що планую поєднати: це буде 

- історія кохання 

-поєднання історичної тематики (розкрию секрет, звідки пішла асоціація з прокляттям (можливо і не перша згадка, але саме через ці містичні події середньовіччя ця дата "пятниця 13" вкорінилася в масах людей як жахливе прокляття 

-звісно кохання, сповнене перешкод і заборон

 

Але є одне АЛЕ:

у мене немає назви, тому пропонуйте свої варіанти. 
Поки у мене версій небагато 

-"Мій кошмар #13"

"До зустрічі, у пʼятницю 13-го"

"Закохатися у пʼятницю 13-го"

"Прокляття #13 скасовується ".

"Нещасливий Жак"

 

Чекатиму Ваших порад та запрошую до спілкування ❤️✨

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікі Дрейк
02.03.2026, 22:07:24

❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
02.03.2026, 21:59:09

❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
MargFed
02.03.2026, 19:23:46

❣️⭐❣️

Любава Олійник
02.03.2026, 19:42:03

MargFed, ⭐Дякую за те, що завітали до мого блогу ⭐

avatar
Крісті Ко
02.03.2026, 17:25:18

❤️❤️❤️

Любава Олійник
02.03.2026, 19:05:32

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
02.03.2026, 13:28:46

❤️❤️❤️

Любава Олійник
02.03.2026, 16:44:51

Олена Ранцева, дякую❤️❤️❤️

avatar
Аса Шель
02.03.2026, 15:23:17

Про закохатися - здається влучно назвою)

Любава Олійник
02.03.2026, 16:44:33

Аса Шель, Добре, я ще подумаю у цьому напрямку

avatar
Арміна Арлей
02.03.2026, 14:44:39

Закохатися у п'ятницю 13-го

Любава Олійник
02.03.2026, 16:44:15

Арміна Арлей, Дякую)

Прокляття 13 скасовується✨

Любава Олійник
02.03.2026, 16:44:07

Магістр Анімарум, Дякую)

avatar
Олеся Тиха
02.03.2026, 13:30:00

"Нещасливий Жак" класно, але в ньому нема п'ятниці 13.

Любава Олійник
02.03.2026, 16:43:58

Олеся Тиха, то усе через нього (тссс)

avatar
Діана Лисенко
02.03.2026, 13:06:06

❤️❤️❤️

Любава Олійник
02.03.2026, 13:28:38

Діана Лисенко, ❤️❤️❤️дякую

avatar
Ірина Звонок
02.03.2026, 12:48:54

"Нещасливий Жак" - це Жак де Моле?

Показати 4 відповіді
Ірина Звонок
02.03.2026, 13:27:03

Любава Олійник, Успіхів вашій книзі. Обов'язково читатиму. Я таке люблю.

avatar
Оксана Павелко
02.03.2026, 13:23:04

✨❣️❣️❣️✨

Любава Олійник
02.03.2026, 13:26:01

Оксана Павелко, Дякую за активність ❤️

avatar
Morwenna Moon
02.03.2026, 13:11:26

Мені ось ці назви подобаються:
Закохатися у пʼятницю 13-го
Прокляття #13 відміняється (тільки я б сказала, мабуть, скасовується)
❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
02.03.2026, 13:17:37

Любава Олійник, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
02.03.2026, 12:59:27

❤️❤️❤️

Любава Олійник
02.03.2026, 13:14:59

Белла Ісфрелла, Дякую за активність

avatar
Ганна Літвін
02.03.2026, 12:54:01

Бажаю вам натхнення для втілення ваших ідей❤️

Я віддаю голос за "До зустрічі, у пʼятницю 13-го"

Любава Олійник
02.03.2026, 13:14:49

Ганна Літвін, Дякую за ваш вибір

avatar
Ромул Шерідан
02.03.2026, 12:51:56

Кохання п'ятниці 13-го)

Любава Олійник
02.03.2026, 13:14:32

Ромул Шерідан, ❤️дякую

avatar
Лана Жулінська
02.03.2026, 12:51:13

Мені подобається До зустрічі у п'ятницю 13-го та Прокляття #13 відміняється ) Тільки, мабуть, скасовується)

Любава Олійник
02.03.2026, 13:14:17

Лана Жулінська, Так, дякую. Скасовується якраз в яблучко ❤️

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше