Коли прайм?

Вітаю мої любі!❤️✨

Не переживайте я не зникла (точно не назавжди). Вітаю Вас із початком весни. Саме навесні я з'явилася для Вас як авторка. Писала 24/7 випускаючи продовження через день. А потім... А потім було літо, город, пасовище та багато іншого (той хто живе в селі зрозуміє). І тепер у мене є питання. Чи зможу я повернутися в прайм? Пояснення: «Прайм» (від англ. prime — головний, найкращий, перший) — це термін, що позначає найвищу якість, піковий час або найкращу форму.

Я знаю, що у мене точно не вийде виставляти продовження кожен день (по обставинам життя та натхненню). Але я можу постаратися хоча би раз на тиждень. Зараз я поки що працюю над створенням обкладинки для друкованої версії книг. І ні нажаль я не займаюся самвидавом, мої книги до сих пір залишаються і будуть залишатися в електронному форматі. Хтозна чи напишу я колись рукопис для видавництва, чи підросту та назбираю коштів для самовидаву. Що ж, не будемо забігати наперед. Впевнена, що серед Вас є читачі які живуть «в тіні» не розповідаючи про себе, не пишучи коментарі, проте з нетерпінням чекаючи продовження☺️

Мої соц.мережі:

Тгк:Торі Елін

Тік ток❤️✨

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дієз Алго
01.03.2026, 15:19:55

Не бачу нічого неможливого) Успіху вам ❤️❤️❤️))

Торі Елін
01.03.2026, 15:20:42

Дієз Алго, Дуже дякую))) ❤️❤️✨

avatar
Ганна Літвін
01.03.2026, 12:57:19

❤️❤️❤️

Торі Елін
01.03.2026, 13:01:31

Ганна Літвін, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
01.03.2026, 12:47:22

❤️❤️❤️

Торі Елін
01.03.2026, 12:48:11

Олена Ранцева, ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
01.03.2026, 12:28:17

♥️♥️♥️

Торі Елін
01.03.2026, 12:48:04

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше