Моя перша міні -аудіокнига.

Зоряна. Та її персональний Асистент.

 

«Зоряна. Та її персональний Асистент»

 

Вирішив спробувати новий формат — зробив невеличку аудіокнигу для маленької історії.

Без глобальних всесвітів.
Без складних систем.
Просто тепла, трохи іронічна історія про білу кішку Зоряну та її… персонального асистента.

 

Тобто мене. Історія списувалась з власного досвіду та нашої сім'ї.

Хотілося перевірити, як мені вдасться зробити живий голос, використовуючи сучасні інструменти і скільки часу це займе.

Вийшло камерно, затишно і з легкою самоіронією.
Без надриву — просто історія з життя, легка трохи перебільшена, але все ж таки правдива.

Спершу продемонструю базовий варіант, який маючи текст я зробив буквально за пів годинки, але звучання і все інше, як то кажуть... бажає кращого.

Але витративши ще кілька годин часу на озвучування з інтонацією та правильними наголосами, вийшло дійсно непогано.

Ну і далі ще годинку для створення цього блогу :).

 



Буде цікава Ваша думка чи варто робити ще такі аудіокниги.

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аса Шель
01.03.2026, 17:06:38

Круто♥️

Аса Шель, Дякую, я врахував деякі моменти, тому наступна міні аудіокнии будуть краще! Якщо є якась критика, до будь-яких моїх творів буду дуже вдячний :).

avatar
Віталій Голуб
01.03.2026, 08:43:22

Як вдалося розставити правильні наголоси? Темп як для розповіді перед сном, мабуть, зашвидкий. Вцілому - добре.

Віталій Голуб, Дякую за коментар. Це робилось в eleven labs, там можна таке робити у промті.
Дякую за увагу до темпу, ви праві (саме тому і дуже корисне бачення зі сторони), темп треба трохи вповільнити, у наступних розповідях пропрацюю цей момент.

avatar
Кіт Анатолій
01.03.2026, 08:44:49

Вітаю ❤️ Білий помічник просто неймовірний ❤️

Кіт Анатолій, Дякую за коментар :).Біленька - то наша кішечка - Зоряна.

avatar
Єва Ромік
28.02.2026, 22:25:19

Круто. А я сама читаю ☹. Втім, мені подобається ця робота.

Показати 3 відповіді
Віталій Голуб
01.03.2026, 08:35:48

Коментар видалено

avatar
Ава Роуз
01.03.2026, 01:05:09

❤️❤️❤️

Ава Роуз, Дякую за підтримку.

avatar
Ромул Шерідан
28.02.2026, 21:48:39

Вітаю ✨⚡

Показати 3 відповіді

Ромул Шерідан, Дякую за змістовний коментар. Ідея з самого початку задумувалась як казочка перед сном для дітей 6–8 років. У такому форматі дуже важлива інтонація — м’яка, тепла, без різких акцентів. Саме тому був обраний жіночий варіант голосу: для маленьких дівчат він звучить спокійніше, ближче до образу мами чи старшої сестри, а це підсвідомо створює відчуття безпеки й затишку перед сном.

Хоч сама розповідь і ведеться від чоловіка, але тут важливіше не стать оповідача, а атмосфера. Це формат «історія перед сном».
Ы щоб потым не стрибати выд чоловычого голосу до жыночого, я вирышив робити одним голосом.

avatar
Лана Рей
01.03.2026, 00:55:07

❤️❤️❤️

Лана Рей, Дякую за підтримку :).

avatar
Оксана Павелко
28.02.2026, 22:57:03

✨❤️✨

Оксана Павелко, Дякую за підтримку.

avatar
Олена Ранцева
28.02.2026, 22:19:34

Вітаю ❤️

avatar
MargFed
28.02.2026, 21:35:02

Вітаю!

MargFed, Дякую. Мені цікава думка з приводу такого формату. Чи варто такі невеличкі ілюстровані історії робити у такому вигляді?

Як на мене-це цікавий досвід, і формат незвичний!Однозначно-воно того варте!

Джессіка Фальковські, Дякую за Ваш коментар. Я старався у фінальній версії, яку Вам сюди надав, все вірно проставити і наголоси і інтонації, щоб це не звучало "Штучно".

Інші блоги
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
⚡знижка на Інеску⚡
Друзі, триває знижка на книжку За власним (не)бажанням, опівночі знову беде повна ціна. Ось таку картинку для неї маю, ще не показувала. Прямо до першого розділу, ха ♂️‍‍♀️‍
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше