Проблеми, про які не говорять

Цей допис присвячений колегам, і я дуже потребую вашої думки на цю тему.

Особисто для мене авторське право має велике значення. Я вважаю, що вибір псевдоніму та назв своїх книг чи оповідань потрібно обирати мудро і відповідально. Йдеться про те, що в сучасному багатогранному світі творчих людей було б абсурдно думати, що всі твої ідеї унікальні.

Саме тому перед стартом публікації книги я завжди перевіряю, чи немає на порталі такої ж назви. Навіщо? Тому ще це повага. Як до інших, так і до себе.

До себе в першу чергу.

З псевдонімом так само. Вважаю абсолютно недоречним копіювати чужі імена, хай навіть з кількома зміненими буквами. Тому що це применшує плагіатора автоматично, навіть якщо він чи вона просто не подумав. Всяке буває, але безвідповідальна поведінка не скасовує відповідальності за неї.

Мені б дуже хотілось, щоб кожна творча людина мала сміливіть відкриватись і творити по-своєму, а не копіювати когось іншого, бо це шлях в нікуди.

Лоре Лея має лише одну сторінку на Букнет, якщо колись в мене з'являться додаткові профілі (а це навряд!) про це знатимуть всі. Від мене особисто. Вірю, що за роки праці в письменницькій сфері мною вже напрацьовано певну аудиторію, свій стиль і особистий бренд.

Лоре Лея не ховає свого лиця і працює офіційно, мої книги продаються не лише на порталі Букнет, а також в книгарнях та книжкових інтернет-магазинах. Саме тому я завжди захищатиму своє ім'я, свою творчість і тішитиму читачів новими роботами, яких в планах чимало.

Не копіюйте інших, відкривайте світу себе, і буде вам щастя.

Обіймаю, ваша Лоре Лея

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
28.02.2026, 11:33:24

Теж перевіряю, чи немає такої назви. один раз була назва, яка відрізнялась одним словом, то вирішила перефразувати. Актуальний блог)))✨♥️✨♥️✨

avatar
Максим Лев
28.02.2026, 10:56:05

Пошукав про всяк випадок свій нік, здається такого більше немає ))

avatar
Щастя
28.02.2026, 10:53:47

❤️♥️⭐

avatar
Леся
28.02.2026, 10:35:28

Повністю погоджуюся: повага до авторського права й до себе починається з відповідальності. Дуже цінно, що ви про це говорите відкрито.♥️♥️♥️✨✨✨

avatar
Marina Marina
28.02.2026, 10:15:47

Своє треба боронити, успіху вам! Ви така і справді одна!

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Знижка -25% на "Дитину для колишнього"!
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше