Додала продовження

Вітаннячка!

В передостанній день зими у пʼятницю вирішила додати ще один невеликий розділ. А ще маю попередити:

не дивуйтесь, якщо не знайдете перших розділів. Я їх планую видалити.

Називайте це паранойею, але в інстаграмі є повідомлення про твори авторів з Букнет, які знаходять навіть на російських платформах у піратських версіях. Тому я не буду викладати тут повні тексти. Це одна з головних причин, чому я видаляю попередні розділи, щоб додати нові. Є ще інші, та то не так цікаво. 

Сенс в тому, що якщо хтось хоче згадати, як все закрутилось й дійшло до такогог трешу, у вас є кілька днів часу перечитати перші розділи. А потім я їх приберу. І опублікую нові. Доречі, "Міленіум" практично закінчено. .залишився останній підрозділ. І, здається, ц5е рекорд - 130 тисяч слів за 3,5 місяці. 

Редагування, звісно, ще попереду, і боюся, прибавиться ще трохи. К покип що ловіть продовження. 

"Лера пішла до вітрин своєю фірмовою ходою, взяла чай з лимоном. У сумці у неї лежав пакет із солодощами – другий із тих подарунків, що збирала молодша сестричка Мишка, і які він встиг їй запроторити на прощання. От буде йому зараз чудове застосування. Цікаво, а які цукерки більше сподобаються дівчині на виклик? Вахтерка вибрала горіхи, потім суфле, вафлі посіли третє місце.

– Привіт, – шелестячий пакет мелодійно брязнув дзвоником на червоному бантику. Блискнув крізь прозорий целофан так святково і привабливо різнокольоровими обгортками. – Чи з вами можна чай попити?

– А що, більше вільних місць немає? - неохоче звела на неї холодні, підведені ліловою підводкою очі Тоня, підняла вищипану брову з акуратним пірсингом на куточку - маленький такий стразик. А може й діамант.

- Це ти мені скажи, - зухвало відповіла Лера і сіла навпроти неї, порахувавши відповідь вже як запрошення. – Я шукаю роботу."

Перечитала і подумала, що не зробила ще жодної візуалізації Лери. Дивно. 

З любовʼю, Єва

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
27.02.2026, 19:00:26

Ахах, люблять, бачу, героїнь молодші сестри їхніх кавалерів) Пам'ятаю, Іру також сестра Алекса обожнювала)

Показати 4 відповіді
Дана Новак
27.02.2026, 23:29:37

Ева Роман, Зрозуміло!

avatar
Кіт Анатолій
27.02.2026, 20:20:03

❤️❤️❤️

Дякую за продовження

Ева Роман
27.02.2026, 20:18:50

Наталья Храпакова, Залюбки, дякую, що слідкуєте та читаєте

Вітаю з продовженням!
І дякую за рек❤️

Ева Роман
27.02.2026, 20:18:27

Кайла Броді-Тернер, Нема за що! Я постійно забуваю про цю опцію))))

avatar
Люмен Белл
27.02.2026, 19:53:41

❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
27.02.2026, 18:56:29

❤️❤️❤️

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше