Додано
21.02.26 19:23:30
Снігуронька, чи Снігова королева?
#відгук
Ловлю останні дні зими, тож в бібліотеці опинилася історія "Снігуронька для боса" Ксенії Мур❄️
Якби у кожній історії обов'язково мала б бути мораль, то тут вона була б простою - не завжди брехня має погані наслідки?
От для героїв цієї книги від брехні була суцільна користь і, звісно, пригоди на філейну частину!?
Те, що розпочалося як дурнувата ідея чотирьох друзів, мало фатальні наслідки для чоловіків?. План був простим - кожен з них мав спокусити снігуроньку на своєму корпоративі й привести її на зустріч із друзями.
Матвій от наче відчував, що з цієї сумнівної ідеї нічого путнього не вийде, тож зі своєю Снігуронькою домовився заздалегідь, та ще й найнадійнішим зі способів - за гроші?
Хто ж знав, що все піде псу під хвіст, коли цю "закохану" пару побачать батьки чоловіка?? І, власне, тепер у них лише два шляхи - закручувати спіраль брехні на повну, або розбити батьківські серця правдою. Є варіанти, що саме оберуть змовники?...
Історія для справжніх поціновувачів романтики, тонкого гумору та ніжних почуттів?
І, скажу чесно, я руками й ногами підтримувала Сніжану, бо таке брехло ще спробуй витримати! А витримати треба, бо ж Матвій вже з першої зустрічі захопив її серце в полон... своїми співами)
Читати історію можна за посиланням:
https://booknet.ua/book/snguronka-dlya-bosa-b410803
Олена Блашкун
1164
відслідковують
Інші блоги
Доброго продуктивного раночку, колеги!
Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання)
Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Лана Рей, =*
♥️♥️♥️
Оксана Морус, )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати