Знаєте, що ми боїмося? (не пропустіть)

Привіт, мої любі!❤️✨ Цікаво чи є у Вас такі думки? Та прочитайте до кінця...

Знаєте, що ми боїмося?

Осуду. От простого осуду.

- У Вас історія не цікава. Ви наче писали те, що думали.

Хіба не так воно відбувається?

Насправді так.

Ми боїмося усього, що пов'язано з нами. Ви запитаєте чому?

А я дам відповідь, можливо, вона Вам не сподобається, але Ви захотіли її почути.

Бо те, що ми починаємо, або ж йдемо за своїм покликом серця - нас починає мучати різними питаннями:

А чи вийде?

Може хтось помітить?

А раптом не сподобається?

І купу різних питань, які викликають у нас сумніви. І тоді Ви починаєте задумуватися над тим: А чи потрібно мені це?

Неважливо чим Ви займаєтеся: писанням книг, віршів, пісень і так далі.

З'являється голос у Вас всередині, який надокучає, наче перевіряє Ваші нерви для того, аби побачити: чи Ви підете далі попри голос; чи кинете на шляху.

От задайте собі питання вголос: А чи потрібно мені ... (варіанти того чим Ви полюбляєте займатися) ?

Подумайте. Пропишіть. Можете в колонку: плюси, мінуси або недоліки.

Це допоможе Вам побачити, що Ви боїтеся, або ж навпаки, що Вам подобається.

Спробуйте!

Ви побачите свій результат. І зрозумієте себе трохи. Не бійтеся побачити те, що можливо Вас налякає. Краще бачити свої страхи та працювати над ними, ніж ховати їх у скриньку, і нічого з цим робити.

Дякую, що були зі мною!❤️

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та цілую!❤️✨

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Всі ми боїмося чогось, але або ти перемагаєш страх, або він тебе. Якщо ти спасуєш, то шлях не пройдеш. А інколи і вибору немає...коли дорога одна і немає як обійти))) але якщо твої особисті найперші критики говорять, що це "їстівно", то стає трохи легше)

Мелені Матхевен
20.02.2026, 23:26:45

Тетяна Степанкевич, Дякую, що поділилися зі своїми думками!❤️✨

Я боюся не осуду, боюся залишитись непоміченою. Хоча час від часу і в мені говорить цей голос. Це навіть має назву. Синдром самозванця.
Різні думки відвідують коли результат не такий, як ти того чекаєш.
Але не здаємося. Вірю що все попереду.

Дякую за такий пост ❤️

Мелені Матхевен
20.02.2026, 23:26:10

Ореста Матвійчук, Дякую, моя люба, що поділилися зі своїми думками!❤️✨ Не бійтеся творити, а йдіть попри синдром самозванця. Я вірю у Вас!!❤️

avatar
Еліна Верес
20.02.2026, 12:39:14

О, ток! А ще боїмося того, що хтось знайомий чи рідні прочитають і будуть казати що в тебе нічого не вийде, що ти таке там понавиписувала і т.д. і т.п. А не дай Боже, ще знайдуть помилки... Хоча я за справедливу критику! ❣️❣️❣️

Показати 2 відповіді
Еліна Верес
20.02.2026, 16:03:15

Мелені Матхевен, Так ❣️❣️❣️

avatar
Оксана Павелко
20.02.2026, 12:46:13

⭐❣️❣️❣️⭐

Мелені Матхевен
20.02.2026, 14:14:03

Оксана Павелко, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
20.02.2026, 12:27:12

❤️❤️❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
20.02.2026, 14:13:55

Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Візуал+ розділ з запізненням
Усім цікаво як виглядає Люся. Вирішила що вона має бути такою... і уривок: Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше