Повертаюсь до творчості =)

Всім привіт.

Навіть не знаю, з чого почати. Я зник на кілька місяців, хоча зрідка і відповідав на питання в DM, але моє перебування як автора онлайн завмерло.

Це були важкі місяці. Моя близька людина два роки боролася з раком. Саме завдяки їй я став тим, ким я є. Саме вона навчила мене читати, аналізувати, думати, творити. Бачити її боротьбу було важко, а останні місяці стали особливо важкими. Це одна з причин мого зникнення: писати виявилось куди важче, коли думки змішуються з тривогою. На жаль, у цього життєвого розділу немає хепі-енду — вона померла на початку лютого.

Я розумів, що це може статися, і безмірно вдячний лікарям за подарований час, а також всім, хто підтримував. Я не можу сказати, що "пережив" це, навіть близько ні. Але творчість для мене завжди була найкращим ескапізмом. Тому... час потроху вертатись.

Що далі?
Я не буду обіцяти чітких термінів на довгу перспективу. Зараз я веду кілька проєктів (так, наповнюється не тільки The Last Embers, а й світ Voltenberg). Але найближчі плани такі:
  *Середа: Стаття про лор світу.
  *Субота: Новий розділ основної трилогії The Last Embers.
Далі намагатимусь випускати хоча б один розділ на тиждень.

Трохи світла в кінці тунелю:
Ще в грудні мені написала людина з пропозицією перекласти книгу англійською для Amazon. Усі домовленості укладені, процес пішов. Протягом наступних місяців історія має побачити світ англійською, якщо все буде добре =)

Дякую вам. За те, що чекаєте, за підписки та теплі слова. Бережіть себе і продовжуйте насолоджуватись творчістю, якою б вона не була ❤️

P.s підписуйтесь на телеграм, щоб не пропускати пости

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Андре Буко
16.02.2026, 09:58:54

З поверненням

Успіхів вам, здоров'я, добра і миру нам всім.

avatar
Arsenii Troian
15.02.2026, 13:40:42

Успіхів вам

DalekWik
15.02.2026, 13:48:18

Arsenii Troian, Дякую

Бережіть себе♥️❣️♥️ Дуже чекала ваших книг. І продовження. З поверненням❤️❣️⭐

DalekWik
15.02.2026, 13:48:15

Настя Ніченька, Дякую

avatar
Щастя
15.02.2026, 13:44:37

Сил вам❤️ З поверненням)

DalekWik
15.02.2026, 13:48:13

Щастя, Дякую

avatar
Дана Новак
15.02.2026, 13:46:50

Співчуваю вам. Це дійсно дуже важко пережити. Бажаю вам сил та наснаги. ❤️

DalekWik
15.02.2026, 13:48:09

Dana N, Дякую

Інші блоги
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше