Сцени гг в книзі "Винищувач Демонів"

Цей блог написаний з метою зацікавити вас моєю книгою, адже вона написана від першої особи, і подібних сцен у ній багато. Якщо вам сподобається принаймні одна з цих сцен, то вам сподобається вся книга. Щонайменше тоді, коли її буде завершино. І я вже говорила, що збираюся описати цикл, і якщо вам знову ж таки сподобається принаймні одна з цих сцен, то третя книга цього циклу вам узагалі зайде на всі 330%.

1.

— Корпус для нас — це як релігія, — промовив своїм майже літургійним баритоном Гьомей.

— А я атеїстка, — спокійно відповіла я, намагаючись дивитися крізь горизонт з тією ж філософською відстороненістю, з якою Ренгоку дивиться в нікуди, але водночас усюди.

2.

— Тобто, якщо я правильно реконструюю твій стратегічний план, — почала я максимально академічним тоном, — ти хочеш узяти мене, Кьоджуро і ще трьох нещасних добровольців, щоб проникнути в квартал червоних ліхтарів з метою порятунку твоїх трьох дружин. Але замість того, щоб відправити туди мене, ти вирішуєш перетворити Кьоджуро на… скажімо так… дівчину з неочікуваним сюжетним поворотом. Поки він працюватиме під прикриттям у борделі, ми будемо елегантно дегустувати чай на балкончику. Я нічого не переплутала, Узуі?

— Ти описала це навіть яскравіше, ніж я планував!

— І ти серйозно припускаєш, що я на це погоджуся?

— Саме так!

— Чудово мислиш, Узуі. Я ніколи не пробачу собі, якщо це пропущу.

3.

— Дивіться, він намагається мене налякати!

Я розсміялася з усією науково доведеною безстрашністю людини, яка вже бачила гірше.

— Хлопче, не лякай клізму голою дупою. Це статистично неефективно.

Зізнавайтеся: вам сподобалася хоча б одна сцена? А якщо ні — що ж, тоді що я можу зробити? Нічого!

Якщо чесно, я вмирала на третій. Фраза про клізму просто мене вбила. А коли мені ще й спала на думку ідея додавити "Це статистично неефективно". Я думала, що просто задихнуся від сміху. 

А друга сцена в мене асоціюється з чимось таким:

Вот вам і дівчина з сюрпризом!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Павелко
12.02.2026, 23:52:44

Цікавий блог підписався щоб не пропустити цікавинок❤️

Філія Аденаве
13.02.2026, 00:40:13

Іван Павелко, ❤️

avatar
Яна Тарасевич
12.02.2026, 23:58:02

❤️❤️❤️

Філія Аденаве
13.02.2026, 00:40:01

Яна Тарасевич, ❤️

Інші блоги
Фінішна пряма «ляльковода» і моя дилема
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Знайомтеся — Евелін.
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Чого ж хоче Боярський?!
Всім привіт! Запрошую до нового розділу, роману "Танго для мажора". ✨✨✨ — Відійди! — І тобі привіт, міс Непокора. — фиркає з іронією він. — Невже далеко зібралася? — глузує він. — Якнайдалі від
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше