Книга "Залишитися або піти"

Привіт усім моїм читачам!

Захотілося зробити невеликий допис до книги "Залишитися або піти". По-перше про те, чому книга трохи розтягнулася на довший період. Причин дуже-дуже багато і в них аж занадто не хочеться вдаватися, але головне, що книга буде обов'язково писатися (тепер маю надію, без великих перерв). Не хотілося спішити і зіпсути загальну суть. За період написання вона мені то подобалась, то ні, багато пересмилювалась. Дуже хотілося змінити стиль на більш розв'язний, героїню зробити трохи розкутішою. Але, пишучі далі я зрозуміла, що її характер повинен бути більш реалістичніший: з усіма переживаннями, стресовими ситуаціями, живою реакцією. Кілька разів хотілось приспішити інтимні сцени с Роєм, але чомусь такий повільніший темп розвитку їх стосунків мені подобається більше. Це, власно кажучі, було "по-друге". Напишіть, будь ласка, чи ви вважаєте, що еротичних сцен в таких книжках повинно бути значно більше? Чи краще нехай стосунки героїв розкриваються логічно і згідно сюжету? Дякую вам за увагу та за прочитання!

Миру, злагоди, успіхів!

 

http://booknet.ua/book/zalishitisya-abo-pti-b419004

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Моя без правил. І повернення
Запрошую до гарячої новинки Софії Анрі “Моя без правил”❤️ Вона — хороша дівчинка. Він — хлопець, якого боїться пів міста. Таємничий незнайомець у масці. Небезпечний. Самовпевнений. І абсолютно
Містхейвен. Обговорення
Привіт, мої любі) ​Сиджу та думаю, куди б завести сюжет. Стільки ідей, але чи вчасно було б їх так швидко реалізовувати? Все ж таки думаю, настав час трохи познайомити Айві та Кілліана ближче) ​А як думаєте ви? Вже
✨роздуми Майї з роману «якщо серце згадає раніше»
Іноді найважчий вибір - це обрати не між двома людьми, а між любов'ю до когось і повагою до себе. Майя опинилася саме в такій точці. Вона бачить чоловіка, який відкривається їй так, як не відкривається майже нікому.
Магія Івана Купала і вайб оновлень ♥︎
Привіт, мої любі читачі! Принесла вам вайб наступних оновлень. Готуємося до того, що буде трошки напруги, але дехто зрозуміє, що ладен на все, аби бачити в очах Вероніки щастя, а не сльози… А це Вероніка, якби пішла до
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше