Що я чітко зрозуміла про чоловіків…

 

 

 

Коли чоловік дійсно обирає жінку, вона може бути будь-якою: слабкою, стомленою, сильною, безпорадною чи кар’єристкою. Це не має значення, бо всі її дурниці та загони він сприйматиме, як індивідуальні особливості.

 

Її сльози будуть його проблемою, її питання він також вважатиме важливими для себе. Не через те, що вона не може впоратись сама, а тому що він хоче бути частиною її світу.

 

Його обурюватиме той факт, що вона не допускає чоловіка до своїх особистих переживань, бо в його парадигмі світу вони вже разом.

 

Ми живемо в реальності, де жінкам дозволені емоції і жінок вважають надміру емоційними, а чоловіки типу мають бути холодними і стриманими. Саме тому примхливість не має лякати чоловіка, він готовий бути тим, хто допоможе їй впоратись зі своїми емоціями і відчути опору.

 

Але на практиці ми часто бачимо трохи інше.

 

Деяким хлопцям складно витримати відмову чи просто заговорити до дівчини. Виходить, що вони не можуть впоратись з власними емоціями, не те щоб стати опорою для жінки.

 

Вони найбільше бояться, що постраждає їхнє его, що ними знехтують і не визнають рівним чи цінним собі.

 

Звідси в багатьох дівчат в голові з’являються сумніви:

 

“Може я була недостатньо привітною чи образила його?”

“Може я була занадто чи мене було забагато?”

“Може якісь мої слова були занадто різкими для нього?”

“Може я недостатньо красива чи недостатньо зробила для цих стосунків?”

 

Якщо потрібно шукати виправдання чоловічій бездіяльності у стосунках, я бачу два варіанти:

  1. Він не обирає цю жінку. Вона може подобатись, бути привабливою, але це не про вибір, а про зручність чи про далеку фантазію, яка так і залишиться фантазією, бо інше йому не треба. Дівчина може докласти зусилля і хлопчина прийме увагу, але на цьому все. Це не про її цінність, а про те, що він не бачить потреби у тому, аби щось робити. От і все.

 

  1. Ти маєш справу з хлопчиком, а не чоловіком. Це не про вік, а про зрілість, яка в деяких людей не настає ніколи. У таких хлопців зазвичай цілий список вимог до жінки: яка має бути, що можна і не можна. Але правда жорсткіша - їм не можна до жінок, їм треба до мами, поки не подорослішають.

Стосунки і кохання, то завжди про вибір. І коли тебе обирають, то роблять це з усіма твоїми тарганами.

 

Все інше просто не твоє. І це не робить нікого поганим чи хорошим, це робить життя неймовірно цікавим. Адже, якою б цікавою і нестандартною людиною ти не був, завжди знайдеться хтось, хто тебе зрозуміє і обере саме тебе.

Мої роздуми на цю тему будуть чітко зрозумілі в книзі ПАН АБО ПРОПАВ)

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дієз Алго
12.02.2026, 10:01:02

Бажання мати точку спокою, людину, яка приймає тебе з усіма недоліками і заморочками - природнє і зрозуміле. І притаманне як жінкам, так і чоловікам. Але складається враження, що героям нічого, крім отої "хімії" і не потрібно - ні моральних якостей, ні характеру. Є сексуальна сумісність - додаємо абсолютне сприйняття індивідуальних тарганів і вуаля! рецепт "довго, щасливо і в один день" готовий. Насправді, хімія - лише початок і виникає зовсім не завжди з першого погляду. І виховання з себе людини - не лише завдання його чи її мами, але й робота довжиною в життя.

avatar
Лія Оскар
12.02.2026, 00:22:11

❤️❤️❤️

avatar
Юлія
11.02.2026, 23:33:43

100%

avatar
Іра Сітковська
11.02.2026, 23:06:51

+)

Інші блоги
Любителям сучасних любовних романів
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше