Хто вже так робив?

Я зараз пишу окрім книги, що вже публікую на своїй сторінці, книгу до конкурсу "Дарк-Роман". 

Відчуття, що я знаю, що приблизно написати, які емоції я хочу викликати, але як? Наскільки це вписується в умови конкурсу?

Зараз, я вже уявила і написала декілька сцен, подій, які здаються мені доречними, але також...

Мені замало чогось, мені замало кохання, головні герої виходять занадто холодними на мій смак, це нормально?

Я прочитала до того один з популярних дарк-романів і післясмак він лишив... земляний. Ніби щось смачне, соковите, швидко стало сушкою, а далі зімʼялось з вологою землею та кровʼю.

Опис може бути дивним, але так я сприймаю світ. Кров із землею — біль, фрукти — приємні емоції любові.

Як ви почуваєтесь коли пишете жанр, що не зовсім за забарвленням відповідає вам?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Артем Сахарний
11.02.2026, 11:41:18

А навіщо писати в жанрі, який Вам не по душі?

Показати 5 відповідей
Вета Веріт
11.02.2026, 13:24:36

Артем Сахарний, Дякую ;) Я на декілька днів поїду до родини, то там буде стабільний і інтернет, і електрика, зможу весь той час викласти саме на цю історію. Думаю, мені просто не вистачає часу, коли все працює, щоб провести думки у тексті. Складнощі — це приємно)))

avatar
Оксана Павелко
11.02.2026, 12:35:02

⭐❤️❤️❤️⭐

Вета Веріт
11.02.2026, 12:42:23

Оксана Павелко, Дякую за підтримку ✨❣️❤️❣️✨

avatar
Ліна Морель
11.02.2026, 11:36:50

Важко одразу сказати як почуваюсь, бо починаю та продовжую в жанрі який подобається. Головне щоб ви повірили у історію, яку ви пишете, яка б подобалася вам ❤️❤️❤️
Зазвичай, читаю твори бестселери, які ставлю собі в приклад. Пишу, звісно координально інше, але надихаюся їми) І розумію, що варто додавати в історію, а що ні.
У вас все вийде, вірте в себе ❤️

Вета Веріт
11.02.2026, 12:41:52

Ліна Морель, Дуже тепла відповідь, дякую))) ❤️❤️❤️

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Крила рудого Янгола — сьогодні із знижкою!
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше