Письменницьке вигорання?

Всім привіт, давно мене тут не бачили.

 

Я боялася стикнутися з вигораням, але воно мене наздогнало.

 

Тільки зараз я почала з нову писати. Книга ,,Свобода Лісу,, яка на даний момент не оновлюється. Й поки буде знаходитися в своєму первинному стані, нічого нового я додавати туди не буду. Зараз майже з нуля переписую цю історію, роблячи її глибшою і цікавішою, а світ навколо продуманішим. Хоч у мене і є можливість просто викласти сюди повну першу версію, але я не буду. 

 

Після вигорання доводилося довго переосмислювати все написане. І тепер надіюсь що повторно його не спіймаю. Коли нова версія книги буде повністю готова, тоді почну шукати видавця, сюди можливо викладеться невеличкий уривок історії для ознайомлення. 

 

Пишіть чи стикалися ви з письменницьким вигоранням, як ви його подолали. Та що вам допомагає його уникати?

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Квітка
11.02.2026, 16:45:09

Так стикалися з письменницьким вигоранням . Взагалі не було бажання писати деякий час . Через деякий час розпочала писати нову історію це допомогло уникнути вигорання ❤️

Маря Сем
15.02.2026, 21:51:59

Анна Квітка, Бажаю вам більше не натрапляти на вигорання ❤️

avatar
Морок Елл
11.02.2026, 11:22:46

Вигоріла й вже не відновлюся.

Показати 4 відповіді
Морок Елл
11.02.2026, 20:30:39

Маря Сем, Мені дуже боляче на цьому етапі. Наче у мене ампутовані мрії

avatar
Марко Левчук
11.02.2026, 06:32:10

Ну, що я скажу. На даний час маю це вигоряння. Тому я можу собі дозволити нічого не писати. Я нікому нічого не винна. Продажі в мене не горять. Книг нових ніхто не чекає. Можливо саме через це все й сталося. Раніше я горіла історіями. Могла встати серед ночі і писати. Але навіщо? Тому хочу пишу хочу ні. А хто каже що треба писати для себе то для себе я зараз і пишу.

Показати 2 відповіді
Марко Левчук
11.02.2026, 19:17:29

Маря Сем, Дякую. В мене може бути це довго.

Як і в будь-якій діяльності, в письмі теж вигорання можна спіймати... Вихід як і завжди - відволіктися, перемкнутися на щось інше на деякий час. Як варіант - спробувати новий для себе формат, жанр, чи стиль)

Показати 2 відповіді

Маря Сем, Втомилися ви. Відпочинок - розкіш, але деколи необхідний

avatar
Яна Тарасевич
11.02.2026, 10:36:57

Вигорання існує, на жаль...Його ніхто не відміняв. Час від часу і я з цим стикаюся. Мені здається, що вигорання просто неминуче у цьому квапливому з перешкодами житті. Зараз неабиякий важкий час, ми часто не живемо, а виживаємо((( І тому, коли автор знову долає цей стан та може повернутися до творчості - це маленька перемога❤️ Потрібно просто запастися терпінням і коли вже відчуваєш цей складний стан, то відволіктися на якісь приємнощі. Не треба думати про вигорання, просто вмійте себе переключати! Все буде добре❤️

Показати 2 відповіді
Яна Тарасевич
11.02.2026, 17:31:07

Маря Сем, Дякую❤️

Я не стикалася, але мене переслідує брак часу та енергії втілити в життя всі проекти. Тому я обрала шлях "маленьких кроків". Я рухаюся вперед і це вже результат. Інколи хочеться крикнути, щоб хтось позичив відро світла і ковшик інтернету :)))

Маря Сем
11.02.2026, 16:45:39

Валентина Бродська, Ну інколи і таке потрібно, такі вже часи

avatar
Ромул Шерідан
11.02.2026, 01:57:15

Є таке. Безперечно є. Але я бажаю Вам успіхів й феєричного повернення до письма.✨

Маря Сем
11.02.2026, 16:44:29

Ромул Шерідан, Дякую ❤️

avatar
Кері Блек
11.02.2026, 09:10:45

Ой, не люблю я це вигорання.
Сама поки не знаю, що з цим робити. Але часто допомагає підтримка близьких.
Бажаю вам успіхів у пошуках видавця і гарних продажів ❤️❤️❤️

Маря Сем
11.02.2026, 16:41:59

Кері Блек, Дякую ❤️

Інші блоги
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
«аудит для боса-ескортника» у «мелодії кохання»!
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Ех, ревнощі...
Вранці, щойно побачивши Григорія в їдальні, найперше запитую про Шерхана: — Як там наш пес? — автоматично запитую, не замислюючись, як це звучить. «Наш»… Якщо Назаренко і здивувався, що я вже наполовину
?мовчання чи голос?
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше