Чи можна пробачити за «обставини»?

Любі мої! Сьогоднішній розділ дався мені непросто. Поява батька в житті Марини — це не просто сюжетний поворот, це зіткнення двох світів. Один кається через 20 років, а інша — все життя несла тягар його вибору.

Як ви вважаєте, чи існують «обставини», які виправдовують чоловіка, що покинув вагітну жінку? Чи вірите ви в щирість Михайла Васильовича, чи це чергова гра великого політика?

Чекаю на ваші думки в коментарях. Мені дуже важливо знати, на чиєму боці ви у цьому конфлікті! ?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

У кожної дівчинки повинен бути батько, навіть коли він з'явився пізно - з власного досвіду.

Маргарита Норд
10.02.2026, 20:47:31

Валентина Бродська, Їй не вистачало батька, а зараз вона злиться на нього. Читайте далі, буде ще цікавіше…

avatar
MargFed
10.02.2026, 20:32:44

Тобто коли він був потрібен дочці, його не було поряд, зате коли він на фіг не потрібен приперся. А на що? Все потрібно робити своєчасно.

Маргарита Норд
10.02.2026, 20:46:07

MargFed, 100 відсотків))

avatar
De Zabussy
10.02.2026, 20:12:44

Класика жанру.
Хіба ревуть воли, коли ясла повні....

Показати 2 відповіді
De Zabussy
10.02.2026, 20:23:14

Маргарита Норд, Так. Не все так в житті однозначно.

avatar
Крісті Ко
10.02.2026, 20:19:59

❤️❤️❤️

Маргарита Норд
10.02.2026, 20:20:54

Крісті Ко, щиро дякую))

Інші блоги
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Страх і неприйняття
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше