Зміна псевдоніму —> збільшення можливостей

Я щойно помітила, що мій псевдонім тепер відповідає правилам конкурсу✨✨✨✨

Тому буду поступово починати оновлювати й другу свою книгу, яка одразу ж публікуватиметься тут ;)

Це буде складний для мене жанр — "Дарк-роман". Я вже помічаю, наскільки важкою за відчуттями роблю цю історію, тому зараз дещо змінюю і полегшую. Бо якщо отак одразу викликати у читача лише негативні емоції...

Хочеться все-таки нести у світ світло✨

Але водночас хочеться дозволити відчути "відчай", бо це емоція, яка змушує нас діяти та змінювати все навколо. Вона вчить бути по-справжньому сильною особистістю.

Втомливо, проте дієво. Сила рідко дається легко, адже весь її сенс у тому, щоб вміти впоратися з негараздами. Спочатку стаєш сильним сам —> потім змінюєш світ.

Багато сказано слів, але щось мені підказує, що воно того варте. Цього року я відкрила в собі дещо нове, і ця "сила" вже починає трансформуватися

 

Книга буде викладатися починаючи з наступного тижня 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
10.02.2026, 00:53:01

І я змінював колись для конкурсу з латиниці. Тож вітаю ✨❣️

Вета Веріт
10.02.2026, 01:21:41

Ромул Шерідан, Щиро дякую❣️❣️❣️❣️❣️❣️

avatar
Джулі Мун
09.02.2026, 23:51:15

Обожнюю дарк роменс, який відкриває інші грані людини) Так само обожнюю сірих героїв) Бажаю вам успіху! Писати дарк може бути дійсно важко, але воно варте того!

Вета Веріт
09.02.2026, 23:58:28

Джулі Мун, Якщо від Істинної пари в мене калатає серце і все завмирає, то від Дарк-роману мене всю трясе і якісь змішані відчуття. Трохи лякає, бо це почуття якогось небезпечного ожіотажу, суму, чогось напевно хижого. Не знаю як будуть читачі, але я вже ловлю хвилі на голову >< (уявіть тут смайлик, що сміється)

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Крила рудого Янгола — сьогодні із знижкою!
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше