Додано
09.02.26 16:05:05
Територіальний імператив. Нова глава.
Писати цю главу було важко, брехати не стану. Важко не тому, що слова не знаходилися, а тому, що я мусив дивитися крізь очі Вінсента і відчувати місцями його страх. Він і Еріка — не просто персонажі, вони мої свідки і водночас заручники лісу, який оживає там, де казка стає реальністю.
— Ти чув колись про Орден?
Орден? Про Орден в Нордхаймі не чув тільки глухий. Це ж буквально відродження королевських часів.
— Звісно чув. І що з того?
— Мені казали, що Орден вже як рік керує Північчю.
— Ну-у-у... так. В цьому немає нічого дивного. Двоголів'я усе ж таки.
— Але чи цікавився ти, що значить Двоголів'я для Півночі?
— Я не розумію, до чого ти клониш. Кажи, як є. Не треба ніяких загадок.
— Вінсенте, якщо тобі здалося, що те дерево це так звана музейна знахідка, то ти помиляєшся. Глибоко помиляєшся. Мені здається, що це все продовжується. Я не хотіла в це вірити, але, певно так воно і є.
Коли я писав про те, як Вінсенте намагається захистити Еріку, я усвідомив: берегти — не означає контролювати, а бути поруч тоді, коли вже нічого не можеш змінити.
Я думав, що керую світлом, а насправді просто боявся темряви.
Ця глава — не просто жах. Це перевірка на сміливість, довіру і крихкість людської натури. І я запрошую вас пройти її разом з Вінсентом.
Ростислав Щуренко
47
відслідковують
Інші блоги
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку.
Головний герой,
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання!
— Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати