Фінал

   Ну що ж, останній розділ історії Тіма вже доступний для прочитання. (Фінал)Чесно кажучи іноді я сама починала сумніватися, що колись закінчу цю книгу. Ця історія тривала для мене два роки на сторінках гугл документів, і ще довше в голові. Для мене це не просто текст про хлопчика з надзвичайними здібностями, це історія про мою власну пітьму з якою я борюся все життя, і впевнена багато з вас теж впізнають на сторінках "Опівнічника" себе. Це історія про біль, самотність, помилки та прощення інших і самих себе. Це історія про вибір та цінність життя. А ще про те, що поки ми не здаємося й продовжуємо жити у нас завжди лишається шанс знайти інший шлях. А в кінці темного шляху бовязково знайдеться світло.

   Це був довгий та складний процес, але я рада, що пройшла його і довела історію до її заслуженого кінця. Дякую всім хто був зі мною, лишав теплі коментарі і не забував про Тіма, Яна й Енн коли я сама залишала їх на місяці в  шухляді. До нових прекрасних зустрічей. 

 

   

Не забувайте і про плейлист для додаткової атмосфери

"Опівнічник" - плейлист на спотіфай

 

 

 
 

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Чай Дивака
03.03.2026, 17:18:59

Вітаю із завершенням!!! Дуже сумно, коли на душі важко, але сподіваюся, що вам стало легше, коли ви дописали все до кінця. Я не читала( .Чесно кажучи, я лінива жопка, яка любить аудіокниги. Але я б із радістю послухала щось про ваших персонажів)

DINA DEUS
03.03.2026, 18:40:46

Чай Дивака, Дякую! Можливо колись ця історія ще отримає свої певні зміни, відшліфується і навіть отримає голос. Але поки це лише в мріях)

avatar
Ромул Шерідан
09.02.2026, 15:59:05

Вітаю з фіналом✨

DINA DEUS
09.02.2026, 19:04:33

Ромул Шерідан, Дякую ❤️

Інші блоги
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Попелюшка і хаос!)
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
✨цікаве з книги✨
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Емеленд. Минуле Елевонди Евермонт
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше