Вже 5000 прочитань книги про бешкетну потраплянку!

Дякую всім, хто доєднався до цього числа! Мені неймовірно приємно, що комусь подобається те, що я пишу! Дякую! А для тих, хто ще не знайомий з цією історією, то запрошую ознайомитись з невеликим фрагментом)) Повністю почитати можна тут: Випадково в магії, невипадково з ним

І ось тут мій “тріумфальний” від’їзд пішов не за планом. На останній сходинці я заплуталася у мокрому подолі сукні й буквально влетіла в салон, розпластавшись на підлозі, як жаба на асфальті.   — Кляті довгі сукні! Хто їх придумав? Якийсь жінконенависник?! — вилаялася я, борсаючись у купі вологої тканини. — Не день, а суцільне покарання!   Коли мені нарешті вдалося прийняти вертикальне положення й упасти на найближче сидіння, я побачила його. Навпроти сидів чоловік. Неймовірно гарний і настільки ж нестерпно зарозумілий. Він дивився на мої спроби піднятися з таким виглядом, ніби я була настирливою мухою, що перебила його поважні роздуми. Погляд темних очей з-під насуплених брів просто-таки випромінював роздратування.    Оце так джентльмен! Міг би хоч руку подати, а не споглядати мою ганьбу з кам’яним обличчям. Від сорому я спалахнула так, що, здавалося, дощ навколо мене мав би випаруватися.   — Вітаю, пане! Вибачте, якщо порушила ваш спокій. Було б значно швидше, якби мені хтось допоміг, — не втрималася я від шпильки, намагаючись вгамувати серцебиття.   Його губи ледь помітно сіпнулися, чи то в усмішці, чи то в усмішці зверхності. Він лише здивовано звів одну брову, хмикнув і… просто заплющив очі, демонструючи, що розмова закінчена. Мда, схоже, Ангус зі своєю дивакуватістю був просто зразком вихованості порівняно з цим екземпляром. Сподіваюся, він вийде на наступній зупинці, бо два тижні в такій компанії — це пряма дорога до каторги за вбивство.

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю!Це круто:)

Юлія Марченко
09.02.2026, 18:15:13

Mary Pictor-Somnians, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Шепіт Місяця
09.02.2026, 14:55:28

Вітаю Вас!

Юлія Марченко
09.02.2026, 18:15:06

Шепіт Місяця, Дякую ❤️

avatar
Оксана Дичка
09.02.2026, 14:26:27

Це круте досягнення! Хай з часом там додасться ще кілька нуликів☺️❣️✨

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:29:41

Оксана Дичка, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Аса Шель
09.02.2026, 14:24:58

Вітаю! Ще більше вам звершень)

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:29:06

Аса Шель, Дуже дякую ❤️

avatar
Діана Лисенко
09.02.2026, 14:04:26

Вітаю ✨ Нехай попереду буде ще більше звершень, успіхів і натхнення ❤️

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:28:58

Діана Лисенко, Щиро дякую ❤️

avatar
Alika Ost
09.02.2026, 13:55:36

Вітаю ❤️✨❤️

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:04:05

Alika Ost, Дякую♥️

avatar
Крісті Ко
09.02.2026, 13:48:50

Вітаю! Нехай стає ще більше прочитань.

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:04:01

Крісті Ко, Дякую♥️

avatar
Morwenna Moon
09.02.2026, 13:47:03

Вітаю, це чудовий результат! ♥️

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:03:42

Morwenna Moon, Дякую♥️♥️♥️

Вітаю♥️

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:03:27

Настя Ніченька, Дякую♥️

avatar
Оксана Павелко
09.02.2026, 13:45:53

Мої щирі вітання ☺️❣️✨

Юлія Марченко
09.02.2026, 14:03:13

Оксана Павелко, Дякую))♥️ мені дуже приємно)

Інші блоги
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Знижка -25% на 4 книги!
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Пихатий мажор + проста дівчина зі знижкою!!!
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше