Додано
09.02.26 12:52:32
Альтернативна історія
Поки поступово вийшов на етап останньої третини, виникло невеличке питання - чи багато тут шанувальників альтернативної історії? Звісно, я розумію, що цей допис багато читачів не побачать, але, якщо таке трапилось та вам до вподоби цей жанр - напишить, будь ласка, що саме в ньому цікавить? Взаємини між людьми, якась культура, умови життя - що саме? Чи вважаєте ви дуже важливою достовірність чи взагалі не звертаєте увагу, що герої у світі умовного 18го або 19-го столліття розмовляють та поводяться як сучасникі?
Вадим Сухобрус
128
відслідковують
Інші блоги
Привітики(≧∀≦)ゞ А ось і обіцяне оновлення!!! Так ще й гаряче!!!(¬‿¬) Що аж перила падають. Запитаєте які? Дізнаєтеся вже сьогодні( •̀ ω •́ )✧ ✨❤️Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою❤️✨ А
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ невеликий поціновувач саме цього жанру в тому сенсі, що не буду навмисне шукати таку книгу. Але й нічого проти не маю.
Мені більше цікаві різні трактування того варіанту історії, що вже є.
Щодо того, що цікавить: відносини між людьми - завжди, історичні факти, побут, культура - завжди, достовірність - завжди. Але, крім відносин, це все стосується більше історичної художньої літератури. Бо в альтернативній історії вписати можна що завгодно.
Дієз Алго, Е, ні...) Як це що завгодно? В тому й сенс - показати як відрізняється, та зробити це достовірно. Бо були такі твори, де битви вигравались тому, що, наприклад, на якісь флот налітали майже сучасні літаки. Але більшість діє за принципом: "Щоб було б, якби..."
Ну ні, я не дуже сприймаю це. Так, я сам там і "з грошима у селян" і з "метрами у середньовіччі" але поведінку та погляди... Якщо персонажі з 18-19 сторіччя, то й міркувати вони повинні як персонажі 18-19 сторіччя.
А що Ви маєте на увазі під "альтернативна історія"? Це типу як: "Гітлер не починав Другу світову" і щось подібне? Чи я щось не так зрозумів?
Марк Лис, А що тут пробувати, якщо в мене якраз альтернативна історія і є?)
Я вважаю так: якщо пишете про людей низького соціального статусу, то нехай роблять все, що заманеться. Багато людей тоді було неосвіченими, тож якісь нюанси поведінки таким персонажам пробачити можна. Звісно, якщо вони не почнуть пліткувати про останні моделі айфона.
Але якщо у вас фігурує знать, то не зайвим буде все ж пошукати щось про етикет того часу.
Ірина Скрипник, Нюанси, але ж треба все ж таки, гадаю, розуміти що із себе представляли тодішні люди будь-якого статусу.
Дуже багато залежить від автора, коли все органічно поєднано і є цілісний вайб історії то те як розмовляють герої не кидається в очі) Сам цей жанр подобається за ідею, щоб сталось якби...
Вадим Сухобрус, Ви вірно зазначили за органічні рамки, коли все органічно то тоді цікаво куди заведе розвиток подій. Але мені більше цікава історія і як все буде далі розвиватись і куди все заведе.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати