Додано
08.02.26 10:04:59
Три келихи смутку
Незважаючи на відсутність світла, моя експериментальна історія ТРИ КЕЛИХИ СМУТКУ отримала продовження.
Дякую всім читачам, хто терпляче чекав на оновлення. Форс-мажор, що затягнувся в часі. Але новий розділ вже на сайті, ласкаво прошу до читання.
Також хотілося би дізнатись у моїх читачів, чи цікавить їх і такий жанр. Я бачу неймовірну підтримку, і хочу спробувати ще щось в цьому жанрі написати. Це не означає, що детективи підуть в минуле. Просто невеличний експеримент. Весна йде, хочеться романтики.
Що скажете?

Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Лана Рей, Дякую)))
❤️❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую)))
Гарна обкладинка ❣️
Віккі Грант, О, так! Я сама від неї млію. Мені її зробила одна чудова пані, яка ще й анімувала обкладинку, і це такий кайф! В мене в тг каналі і в інсті є воно, це просто мед для очей)))
Дуже цікавий і захоплюючий експеримент!❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, Дякую! Я рада, що він сподобався читачам))) Певно, треба частіше щось таке писати)
Дуже класний експеримент!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ДЯкую величезне! Мені іноді хзочеться написати щось таке... життєве, про звичайних людей, які живуть звичайне життя.
Ну, або не дуже звичайних (це я вже про другий експеримент, який готую в рамках ще одного флешмобу)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати