Моя книга про фею назбирала 2000 переглядів)))

Останній промінь Сонця

Ці кілька днів наповнені моїми маленькими перемогами))) Знаю, що це зовсім не досягнення, але мені, як повному новачку, кожне серденько як виграш в лотерею XD. Взагалі думала на початку, що на мою писанину ніхто не зверне увагу, але ні, знайшлися люди, яким подобається те, що пишу. Дякую всім! Ви не уявляєте, як для мене це важливо. Я почала писати, щоб в цьому не простому періоді життя для всіх нас, не поїхати до божевільні. Книги дійсно рятують, на душі та в голові стає легше, коли ти потрапляєш у вигаданий тобою світ, де ти знаєш, що буде і можеш змінити все, як тобі хочеться! Хто ще не бачив мою фею, з якої почався мій шлях в письменництві - запрошую почитати.
Ось невеликий уривок:
Поставивши поряд з ним тарілки та чашку, одразу побігла до своєї майстерні за сорочкою та штанами. Досить ходити напівголим по хаті при мені.

    Спустившись донизу з речами, побачила, як він жадібно їв. Бідненький, дійсно сильно зголоднів, хоч я і вливала в нього зілля для підтримки організму, цього було замало для такого великого та сильного чоловіка.     “Ось, тримайте, це Вам речі, щоб переодягатися. Вибачте, але Вашу сорочку довелося викинути, вона була безнадійно зіпсованою. Я пошила Вам нову, а також штани, бо ці, що на Вас, теж не в кращому стані,” — швидко проторохтіла я.     “Дякую!” — тихо промовив він. Встав та взяв у мене з рук сорочку й натягнув на себе. Так значно краще! Штани поклав на лавку.     “Як Ви себе почуваєте?” — запитала я, дивлячись йому в очі. Так незвично бачити їх наяву. Проте, тепер я можу з ним говорити, що не вдавалося зробити у снах.     “Добре, мабуть. Можете розповісти, що зі мною трапилось? Я геть нічого не пам’ятаю,” — розгублено сказав він.     “Взагалі нічого, чи тільки як опинились у мене?” — схвильовано спитала я.     “Нічого. Я не знаю, хто я. В голові ніяких спогадів, лише пам’ятаю відчуття тепла, коли Ви були поряд,” — сказав він і знову ця ніжна усмішка. Ніби не бреше.     Я була до цього не готова. Так сподівалась отримати відповіді від нього, а тут така халепа. Мабуть, сильно головою об картоплю приклався.

 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Павелко
07.02.2026, 20:10:42

Вітаю✨❤️⚡

Юлія Марченко
07.02.2026, 20:21:22

Іван Павелко, Дякую ❤️

avatar
Нія Велесова
07.02.2026, 20:08:46

Книги рятують. І якщо хтось їх пише, обов'язково знайдеться і той, хто прочитає❤️успіхів Вам)

Юлія Марченко
07.02.2026, 20:21:14

Нія Велесова, Дякую за такі теплі слова❤️

avatar
Ірина Скрипник
07.02.2026, 11:32:53

Вітаю ❤️❤️❤️

Юлія Марченко
07.02.2026, 11:34:56

Ірина Скрипник, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Кетрін Сі
07.02.2026, 11:24:37

Вау!! Нехай буде і 200000 прочитань ♡♡♡☆

Юлія Марченко
07.02.2026, 11:34:50

Кетрін Сі, Ой, хотілося би❤️❤️❤️ Дякую ❤️

avatar
Ольха Елдер
07.02.2026, 11:20:21

Вітаю ♥️♥️♥️

Юлія Марченко
07.02.2026, 11:33:43

Ольха Елдер, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Гарден
07.02.2026, 11:15:01

Вітаю❤️❤️❤️

Юлія Марченко
07.02.2026, 11:33:37

Наталія Гарден, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
07.02.2026, 10:55:03

Вітаю! ❤️❤️❤️

Юлія Марченко
07.02.2026, 10:56:18

Крісті Ко, Дякую! ❤️

Вітаю) Дуже мила фея)

Юлія Марченко
07.02.2026, 10:54:12

Ларія Ковальська, Дякую!)))

avatar
Ірина Саха
07.02.2026, 10:45:20

Вітаю))

Юлія Марченко
07.02.2026, 10:54:02

Ірина Саха, Дякую))

avatar
Аса Шель
07.02.2026, 10:36:51

Вітаю! Хай роман знаходить ще більше своїх читачів)

Юлія Марченко
07.02.2026, 10:38:07

Аса Шель, Щиро дякую!)))

Інші блоги
В останній потяг з Фм « Райдужні сторінки »
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Знижка -25% на 4 книги!
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Пихатий мажор + проста дівчина зі знижкою!!!
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше