Додано
05.02.26 21:39:41
Для тих ,хто потребує конструктивної критики.
Періодично бачу пости про підтримку ,підписки і "добре слово " . Люди потребують "пазітіва " і "хороших емоцій ".
Нічого з вищепереліченого запропонувати не можу . Та й не хочу .) Бо схильний більше до критичного мислення - а там з " пазітівом " не дуже розженешся
Але якщо комусь хочеться конструктивної критики та виявлення "слабких місць " в творах - то можу допомогти )))
Звичайно - моя думка буде суб'єктивною і я не буду претендувати на істину в останній інстанції.
Пі. сі . Єдине ,що зможу взяти на аналіз - або невеликий твір , або уривок тексту
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОстаннім часом не хочу ні позітіва, ні критики , ні будь якої" творчості ". Єдине щоб я хотіла ніколи не знати про букнет і не публікуватися ні тут ні будь де інде. Знаю що в мене тут далеко не " шедеври". Але були досить непогані книги.
Герман Харрінгтон, Дякую. Можливо. Але думка про деякі речі не зміниться вже ніколи.
Для мене конструктивна критика, це рушій творчості
Яніна Фенікс, Саме так )
Конструктивна критика — це «коник» мого внутрішнього аналітика (він взагалі пропускає будь-який твір через таку собі "призму логіки, одруковок і ритмика", якось по іншому тепер навіть чужі твори важко сприймати. А свої і подано.
Я з тих людей, кому краще сказати «ось тут просіло», ніж «все чудово, ти молодець» — бо мені важливо розуміти, що саме працює, а що тягне текст назад: логіка, ритм, мотивація, стиль, дрібні косяки, які в сумі дають відчуття «щось не так».
І так, мені особисто це реально допомагає розвиватись і бачити свої помилки. Бо коли пишеш — мозок люб’язно підставляє ідеальну версію фрази замість того, що там насправді стоїть. А потім сидиш такий розумний і думаєш: «Чому воно не звучить?» (спойлер: бо один розумник забув перевірити очевидне). Тому я таке тільки вітаю.
Андрей Романенко (Black Silver), 100%
Запропоную своє творіння якщо обмеження по жанрах немає. Книга вже давно переросла розмір невеликий, тому скільки влізе - буду рада)
Підписалася.
Герман Харрінгтон, Я саме так і зрозумів цей вираз, але сама концепція цього виразу мені подобається.
Покритикуйте мене)
В мене 2 книги беріть 1 з них на власний розсуд.
Шепіт Місяця, +
Критика мені не завадить.
Ростислав Щуренко, +
А чому не підете на марафон Тетяни Гищак? Там здебільшого невеликі твори
Дієз Алго, Бо там є певні правила та зобов'язання, під які я, як людина анархічна та несистемна, не маю бажання підписуватися))
Конструктивна критика допомагає рости) Не боюся її, а навпаки вітаю, як автор початківець!
Буду вдячна за думку про твір)
Дара Вайлд, +
Я теж люблю критику. І сприймаю її нормально. Не подобається фальшива підтримка.
Olena I, +
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати