Для тих ,хто потребує конструктивної критики.

Періодично бачу пости про підтримку ,підписки і "добре слово " . Люди потребують "пазітіва " і "хороших емоцій ".

 Нічого з вищепереліченого запропонувати не можу . Та й не хочу .)   Бо схильний більше до критичного мислення -  а там з " пазітівом " не дуже розженешся 

Але якщо комусь хочеться конструктивної критики  та виявлення "слабких місць " в творах    - то можу допомогти ))) 

 Звичайно  - моя думка буде суб'єктивною  і  я не буду претендувати на істину в останній інстанції.

 

 

Пі. сі .  Єдине ,що зможу взяти на аналіз - або невеликий твір , або уривок тексту

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марко Левчук
06.02.2026, 01:54:06

Останнім часом не хочу ні позітіва, ні критики , ні будь якої" творчості ". Єдине щоб я хотіла ніколи не знати про букнет і не публікуватися ні тут ні будь де інде. Знаю що в мене тут далеко не " шедеври". Але були досить непогані книги.

Показати 2 відповіді
Марко Левчук
07.02.2026, 02:03:24

Герман Харрінгтон, Дякую. Можливо. Але думка про деякі речі не зміниться вже ніколи.

avatar
Яніна Фенікс
06.02.2026, 00:16:21

Для мене конструктивна критика, це рушій творчості

Яніна Фенікс, Саме так )

Конструктивна критика — це «коник» мого внутрішнього аналітика (він взагалі пропускає будь-який твір через таку собі "призму логіки, одруковок і ритмика", якось по іншому тепер навіть чужі твори важко сприймати. А свої і подано.

Я з тих людей, кому краще сказати «ось тут просіло», ніж «все чудово, ти молодець» — бо мені важливо розуміти, що саме працює, а що тягне текст назад: логіка, ритм, мотивація, стиль, дрібні косяки, які в сумі дають відчуття «щось не так».
І так, мені особисто це реально допомагає розвиватись і бачити свої помилки. Бо коли пишеш — мозок люб’язно підставляє ідеальну версію фрази замість того, що там насправді стоїть. А потім сидиш такий розумний і думаєш: «Чому воно не звучить?» (спойлер: бо один розумник забув перевірити очевидне). Тому я таке тільки вітаю.

Показати 5 відповідей

Андрей Романенко (Black Silver), 100%

Запропоную своє творіння якщо обмеження по жанрах немає. Книга вже давно переросла розмір невеликий, тому скільки влізе - буду рада)
Підписалася.

Показати 4 відповіді

Герман Харрінгтон, Я саме так і зрозумів цей вираз, але сама концепція цього виразу мені подобається.

avatar
Шепіт Місяця
05.02.2026, 23:28:01

Покритикуйте мене)
В мене 2 книги беріть 1 з них на власний розсуд.

Шепіт Місяця, +

Критика мені не завадить.

Ростислав Щуренко, +

avatar
Дієз Алго
05.02.2026, 22:28:35

А чому не підете на марафон Тетяни Гищак? Там здебільшого невеликі твори

Дієз Алго, Бо там є певні правила та зобов'язання, під які я, як людина анархічна та несистемна, не маю бажання підписуватися))

avatar
Дара Вайлд
05.02.2026, 22:02:31

Конструктивна критика допомагає рости) Не боюся її, а навпаки вітаю, як автор початківець!
Буду вдячна за думку про твір)

Показати 3 відповіді

Дара Вайлд, +

avatar
Olena I
05.02.2026, 21:53:55

Я теж люблю критику. І сприймаю її нормально. Не подобається фальшива підтримка.

Olena I, +

Інші блоги
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Новинка "Попіл душі". Повний текст
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше