Додано
05.02.26 16:58:36
Чому світ не змінюється від однієї геніальної люди
Чому світ не змінюється від однієї геніальної людини
Часто здається:
якби хтось був достатньо розумний, сильний, знав майбутнє — він би просто все виправив.
Але проблема в тому, що світ так не працює.
Одна людина може: — врятувати конкретних людей;
— побудувати острів стабільності;
— прискорити або пригальмувати процеси.
Але вона не може зламати систему, в якій живе.
Дев’яності — гарний приклад.
Це був не хаос, а болісний перехід.
Приватизація, бандитизм, зламані долі —
не тому, що «всі були дурні»,
а тому що інакше система не могла перебудуватися.
Будь-яка велика зміна: — повільна;
— кривава;
— компромісна.
Навіть знаючи майбутнє, ти не бог.
Ти не можеш зробити «добре для всіх».
Ти можеш лише підготувати ґрунт,
щоб світ колись змінили інші.
Андрій Казкар
100
відслідковують
Інші блоги
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Всім привітик!✋
На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання)
Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Вітаю✨
Новий розділ опубліковано! Щиро дякую Асі Рей ❤️❤️❤️ Події набувають більшого напруження, Єва зробила хід і чекає відповіді від Аліси.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоже, але це надто дорого коштує
Не всі готові платити ціну в життя і бути абсолютним маніпулятором))
Адже прості заклики нічого не змінять... керівництво завжди відбувається за кулісами, тими, яких не бачать інші
Тетяна Степанкевич, На жаль і це теж має місце. Але власний досвід показує, як хай по троху, але суспільство зміюється. Мені йде шостий десяток років, і я добре бачу зміни в людях за цей час. Зміни на краще в самому менталітеті. І ось це на мою думку дійсно показник направлення, яке не так то й просто змінити. Саме це, а не окремі події, чи навіть періоди, я маю на увазі коли кажу про систему.
А як ви вважаєте:
чи могла одна сильна людина реально змінити хід подій у 90-х,
чи будь-який інший «переломний» період?
Де межа між відповідальністю особистості
і обмеженнями системи?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати