Воно живе!

Вітаю, шановні читачі!

Вкотре перепрошую за ситуацію що склалася з книгою Спадкоємиця розбитого трону .

Знаю, що багато хто чекає на продовження і завершення історії, але так сталося, що середина книги прийшлася на деякий проблемний момент мого життя (а чи буває в нас зараз не проблемі моменти?) та через це я дещо випала з контексту та сюжету самої книги.

Є план, і я намагаюсь потроху повернутися в написання, але якось важко дається. 

Та все ж дякую тим, хто лишається зі мною, і погоджується дочекатися продовження!

Нічого не можу обіцяти, але колись буде навіть завершення. Можливо, доведеться набратися терпіння і зазирнути на мою сторінку за рік ;))

Хоча може це станеться і набагато раніше. Хто ж мене знає... :))

(Дозволяю писати в коментарях "воно живе", коли виходить чергове оновлення ;) )

Поки очікуєте продовження зазирніть до моєї нової книги (вона платна, і оновлюється майже кожен день). Гріховне Місто — темне фентезі з атмосферою антиутопії.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Ранцева
05.02.2026, 18:41:26

Шлю обійми

avatar
Карина Склярова
05.02.2026, 17:21:38

Натхнення авторці і розв'язання всіх життєвих питань)

avatar
Христина Вілем
05.02.2026, 17:21:34

Гарно ❤️

avatar
Анна Потій
05.02.2026, 17:10:48

Дуже розумію. Іноді таке буває, що якась книжка вперто не хоче писатися. Тому просто чекаю)

avatar
Елена
05.02.2026, 16:30:42

Для написання книги повинен бути особливий настрій!!! Тож будемо чекати!!!)))

avatar
Айсі Дора
05.02.2026, 16:09:25

Розумію, що так буває. Хочеться написати не аби як, а тому доводиться чекати саме того моменту, пропускаючи вперед інші книги. Можливо, у вас саме так. Трилогія чудова і я, особисто, дочекаюсь того дня, коли ви її допишите. Коли б це не сталось. Історія справді живе й зберігається в пам'яті, як одна з найкращих ваших робіт. Успіху з новиною, вже додала до бібліотеки

avatar
Ганна Літвін
05.02.2026, 15:03:20

Дуже атмосферно✨️

Інші блоги
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
оновлення
Приємного прочитання:) Цікаво, що це за розмова така, для якої моя присутність раптом стала обов’язковою. Я саме переглядала повідомлення в телеграмі, коли за спиною пролунав тихий голос. — Виявляється,
Дорогі колеги!
Розкажіть, скільки часу минуло, перш ніж читачі помітили вас як автора? Скільки книг вам довелося написати? Чи, можливо, аудиторія прийшла вже з першої історії?
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше