Новинка. Територіальний імператив.

Вітаю своїх нечисленних читачів.

Опублікував першу главу нового твору, оповідання "Територіальний імператив".

Ліс не належить нікому. Але деякі індивіди вважають інакше.

Двоє заходять у колимхольмські хащі. То молоде подружжя. Заходять за красою, тишею і кількома вдалими знімками для туристичного журналу. Вони не знають правил тамтешніх країв. Не чують попереджень. Не помічають межі, яку вже перетнули.

"Територіальний імператив" — оповідання про ліс, який терпить довго, і про тих, хто плутає терпіння з дозволом.

Запрошую охочих до ознайомлення, допоки готується чергова глава "Усіх граней самобичування" (хто не знайомий з романом — раджу познайомитися).

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Павелко
05.02.2026, 11:32:18

Вітаю, вдячних вам читачів⚡⚡✨

Показати 6 відповідей
Іван Павелко
05.02.2026, 12:27:38

Ростислав Щуренко, О, тепер зрозумів, і не тільки читачі вдячні, а і щоб ви
стали платним та дуууже
відомим автором з
великої літере, хай вам
щастить✌️

avatar
MargFed
05.02.2026, 11:36:03

Вітаю з новинкою!

MargFed, Дякую!

Інші блоги
А хотіли просто писидіти спокійно
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
4.5.0. Варто пам'ятати в який час ми живемо
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку. Головний герой,
Наближення шторму. Нова частина вже додана
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання! — Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше