Додано
05.02.26 02:54:38
дарк роменс - норм чи стрьом...
чесно? ОСОБИСТО я ненавиджу дарк роменси, дійсно. для мене романтизація насилля - це не ок. але я захотіла поставити собі виклик і спробувати написати щось інше, аніж те, що зазвичай пишу собі в стіл.
"Не повертайся" - це про кохання з особистого досвіду. для мене це не романтично і не привабливо, але я давно так багато не писала за дві години. чесно? поки відтворювала ці сцени - трішки сплакнула, але якщо хтось захоче прочитати й вам сподобається - я буду щаслива.
Катерина Пасічник
57
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні в мене особливий день! Моя нова історія «Один ритм на двох» вже опублікована, і вона стартує в межах неймовірного книжкового флешмобу «Мелодія кохання», який створили прекрасні авторки Крісті Ко
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць.
У
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТа насправді всі жанри - норм :)
Інакше б їх не існувало
Ну дарк це справді не для всіх. І він не завжди про романтизацію насильства. Герої часто самі обирають собі шлях, яким спілкуються з іншими і обирають бажання за власним вибором.
Але ваше бажання спробувати щось нове викликає повагу)
Я взагалі дізналася про цей жанр, с конкурсу, і сама хочу спробувати взяти участь в ньому, для мене це важкий жанр, бо сама я не була в таких відносинах, і важкість це все описати, але надіюсь в мене вийде) Хоча сам по собі це важкий я вважаю жанр)
Бажаю успіху! ✨❤️✨
Як на мене Дарк романс не завжди про романтизацію насилля. Для мене це можуть бути складні стосунки, скилети в шафі, травми та дослідження виходу з цього. Усе те, з цим ми можемо стикнутися в реальному житті. І чим реальніше, тим краще.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати