Додано
02.02.26 08:09:48
Магічна повня

❄️Лютий дихає морозом, але в його серці вже пульсує перша іскра пробудження.
Сьогодні нічне небо розірвало сріблом — це Сніжна Повня заглядала у ваші вікна, оголюючи те, що було приховане під заметами зими. Ми стоїмо між глибоким сном природи та першим несміливим зітханням весни. Місяць у лютому не просто світить — він проявляє істину.
У неоязичницьких та магічних традиціях цей час — коли ми стоїмо між глибоким сном природи та першим несміливим зітханням весни (якого на жаль ще не видно☹️).
⭐До речі, оскільки сьогодні 2 лютого, ми якраз перебуваємо в точці Імболку (або Стрітення чи Громниці, за українським календарем) — це свято перших проблисків весни та очищення. Повня в такий період має подвійну силу! Бажаю кожному з вас відкрити для себе надихнутися місячним сяйвом та створити спражню магію слів ✨
Власне, на мене місяць також вплинув. Вирішив взяти на пару днів невелику паузу, щоб подумати над подальшою концепцією творів. Всім дякую, що читаєте та коментуєте. Кожне ваше серденько під моїм постом зігріває цієї крижаної зими❤️
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
30 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Ох, шось в нас такий холод собачий, де вже та весна )))
Кіт Анатолій, Давайте вже поскоріше! А то дуже холодно! ♥️
Дуже гарно написано❤️
Яна Тарасевич, ✧◝(⁰▿⁰)◜✧
Пауза - це лише етап перед чимось новим ♥
Марія Залевська, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Дуже гарно!
Золоте сяйво, ♡(≧◡≦)♡
✨⚡✨
Іван Павелко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Анна Лір, ❤️❤️❤️
Як я люблю повню… Можливо, це лише моє сприйняття, але здається, ніби відбувається щось справді магічне.
Мій чоловік часто жартує: «Твій час літати на мітлі.»
Кері Блек, Він точно вас добре знає ʕ☆ᴥ ~ʔ
Мені, як астрологу, було приємно побачити, що когось іще цікавлять фази Місяця))) Дуже цікавий блог. До речі, цю Повню індіанці називали ще Голодний Місяць, так як саме в лютому було найважче добувати харч. Вчора виходила любуватися Повнею у телескоп ❤️❤️❤️
Ріна Март, Подумайде. Буду залюбки читати ваші прогнози ❤️
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
У Вас завжди такі цікаві блог☀️❣️
Зичу Вам невичерпного натхнення та нових неперевершених задумів! ✨
Лекса Т. Кюро, Дякую ❤️❤️❤️
Дуже крутий візуал✨️
Люмен Белл, ❤️❤️❤️
Гарний візуал❤️❤️❤️
Дякую за інформативний пост.
Alika Ost, Радий, що вам сподобалося ❤️
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Мельська Наталі, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Іноді варто трохи заземлитися ♡ Відпочивайте ☆
Кетрін Сі, Щоб почути внутрішній голос, іноді треба замовчати ♥️
Дуже гарно ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️
Маргарита Сухина, ♥️♥️♥️
А хіба перші проблиски - не у січні, коли закінчується Карачун і світловий день починає збільшуватись?)
Але дякую за цікавий допис, про Імболк не знав.
Кіт Анатолій, Дякую!
Дуже цікаво)) не знала, тому дякую за нову інформацію ❤️✨♥️
Ірина Саха, ♡(≧◡≦)♡
❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
З Імболком ❤️✨
gozhelna, Теплого вам свята ❤️
❤️❤️❤️
Краса і магія ❤️
Дякую!!!
Чарівна Мрія, ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝❤️
Дякую і навзаєм! ❤️
Нія Велесова, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Дякую ✨ навзаєм! ♥️♥️♥️
Akagetsu, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
❤️❤️❤️
Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Діана Лисенко, ❤️❤️❤️
Зі святом проблесків весни✨️
Бажаю вам багато тепла і сердечок❤️
Ганна Літвін, Дякую з теплі промені підтримки (づ ◕‿◕ )づ ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати