Додано
31.01.26 21:58:34
Так чи ні?
Мене іноді накриває дурне бажання вже почати виставляти свій твір.
І сьогодні я написала такий чудовий розділ. Принаймні, на мою думку, він просто неймовірний. Через нього в мене знову з’явилося це бажання. Я подивилася на схему і зрозуміла, що, в принципі, до кінця залишилося не так уже й багато.
Я не знаю, що мені робити: чекати, поки закінчу весь твір, і виставляти його вже готовим, чи починати публікувати вже зараз.
Люди, обіцяю, як тільки пройде ця моя «біполярка першої книги», я перестану вас задовбувати дурними питаннями! Вибачтеееее!
Філія Аденаве
36
відслідковують
Інші блоги
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТут правильної відповіді й немає... Справа в тому, що в даній ситуації треба прислухатися до свого серця. Наприклад, якщо б я написала щось прозою, то скоріше всього змогла б виставляти матеріал частинами. Так поступово можна зацікавити читача❤️ Зараз я пишу поезію, тож виставляю окремими віршами.
Але буває такий внутрішній стан, що навпаки незакінчений твір не хочеться навіть близьким людям показувати. Тож тут робимо тільки за покликом серця саме в цю мить! І ніколи не жалкувати про вже зроблений крок)
Сьогодні світло є, а завтра його може не бути, тож чому б не викласти зараз. Лише розбийте на глави й створіть автоматичну чергу публікації.
Філія Аденаве, Тоді краще не поспішати, а дати книжці час.
Завершити її, а потім через місяць сісти й перевірити стилістику, логіку та помилки.
Та робіть, як вам хочеться! Може сьогодні - той самий день)
Тетяна Степанкевич, Може)
Чому б і ні? Потрібно жити тут і зараз. Тому сміло виставляйте ваші твори! Я думаю це мотивує вас писати і далі, якщо ви будете опубліковувати фрагменти
Філія Аденаве, Правильно! Вірю у вас! Тільки вперед!
Я сама починаючий автор і можливо ці слова я кажу не тільки вам але сама і собі
Та задовбуйте :) Хоч буде з ким поговорити
Ірина Скрипник, Добре!
:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати