Так чи ні?

Мене іноді накриває дурне бажання вже почати виставляти свій твір.

І сьогодні я написала такий чудовий розділ. Принаймні, на мою думку, він просто неймовірний. Через нього в мене знову з’явилося це бажання. Я подивилася на схему і зрозуміла, що, в принципі, до кінця залишилося не так уже й багато.

Я не знаю, що мені робити: чекати, поки закінчу весь твір, і виставляти його вже готовим, чи починати публікувати вже зараз.

Люди, обіцяю, як тільки пройде ця моя «біполярка першої книги», я перестану вас задовбувати дурними питаннями! Вибачтеееее!

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Яна Тарасевич
01.02.2026, 00:04:19

Тут правильної відповіді й немає... Справа в тому, що в даній ситуації треба прислухатися до свого серця. Наприклад, якщо б я написала щось прозою, то скоріше всього змогла б виставляти матеріал частинами. Так поступово можна зацікавити читача❤️ Зараз я пишу поезію, тож виставляю окремими віршами.
Але буває такий внутрішній стан, що навпаки незакінчений твір не хочеться навіть близьким людям показувати. Тож тут робимо тільки за покликом серця саме в цю мить! І ніколи не жалкувати про вже зроблений крок)

avatar
Наталія Шепель
31.01.2026, 22:13:46

Сьогодні світло є, а завтра його може не бути, тож чому б не викласти зараз. Лише розбийте на глави й створіть автоматичну чергу публікації.

Показати 2 відповіді
Наталія Шепель
31.01.2026, 23:48:42

Філія Аденаве, Тоді краще не поспішати, а дати книжці час.
Завершити її, а потім через місяць сісти й перевірити стилістику, логіку та помилки.

Та робіть, як вам хочеться! Може сьогодні - той самий день)

Філія Аденаве
31.01.2026, 22:59:26

Тетяна Степанкевич, Може)

avatar
Іванна Роман
31.01.2026, 22:15:19

Чому б і ні? Потрібно жити тут і зараз. Тому сміло виставляйте ваші твори! Я думаю це мотивує вас писати і далі, якщо ви будете опубліковувати фрагменти

Показати 2 відповіді
Іванна Роман
31.01.2026, 22:37:25

Філія Аденаве, Правильно! Вірю у вас! Тільки вперед!
Я сама починаючий автор і можливо ці слова я кажу не тільки вам але сама і собі

avatar
Ірина Скрипник
31.01.2026, 22:09:11

Та задовбуйте :) Хоч буде з ким поговорити

Філія Аденаве
31.01.2026, 22:36:05

Ірина Скрипник, Добре!
:)

Інші блоги
Фінішна пряма «ляльковода» і моя дилема
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Знайомтеся — Евелін.
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Чого ж хоче Боярський?!
Всім привіт! Запрошую до нового розділу, роману "Танго для мажора". ✨✨✨ — Відійди! — І тобі привіт, міс Непокора. — фиркає з іронією він. — Невже далеко зібралася? — глузує він. — Якнайдалі від
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше