Додано
31.01.26 21:58:34
Так чи ні?
Мене іноді накриває дурне бажання вже почати виставляти свій твір.
І сьогодні я написала такий чудовий розділ. Принаймні, на мою думку, він просто неймовірний. Через нього в мене знову з’явилося це бажання. Я подивилася на схему і зрозуміла, що, в принципі, до кінця залишилося не так уже й багато.
Я не знаю, що мені робити: чекати, поки закінчу весь твір, і виставляти його вже готовим, чи починати публікувати вже зараз.
Люди, обіцяю, як тільки пройде ця моя «біполярка першої книги», я перестану вас задовбувати дурними питаннями! Вибачтеееее!
Філія Аденаве
36
відслідковують
Інші блоги
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Всім привіт! Запрошую до нового розділу, роману "Танго для мажора". ✨✨✨ — Відійди! — І тобі привіт, міс Непокора. — фиркає з іронією він. — Невже далеко зібралася? — глузує він. — Якнайдалі від
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТут правильної відповіді й немає... Справа в тому, що в даній ситуації треба прислухатися до свого серця. Наприклад, якщо б я написала щось прозою, то скоріше всього змогла б виставляти матеріал частинами. Так поступово можна зацікавити читача❤️ Зараз я пишу поезію, тож виставляю окремими віршами.
Але буває такий внутрішній стан, що навпаки незакінчений твір не хочеться навіть близьким людям показувати. Тож тут робимо тільки за покликом серця саме в цю мить! І ніколи не жалкувати про вже зроблений крок)
Сьогодні світло є, а завтра його може не бути, тож чому б не викласти зараз. Лише розбийте на глави й створіть автоматичну чергу публікації.
Філія Аденаве, Тоді краще не поспішати, а дати книжці час.
Завершити її, а потім через місяць сісти й перевірити стилістику, логіку та помилки.
Та робіть, як вам хочеться! Може сьогодні - той самий день)
Тетяна Степанкевич, Може)
Чому б і ні? Потрібно жити тут і зараз. Тому сміло виставляйте ваші твори! Я думаю це мотивує вас писати і далі, якщо ви будете опубліковувати фрагменти
Філія Аденаве, Правильно! Вірю у вас! Тільки вперед!
Я сама починаючий автор і можливо ці слова я кажу не тільки вам але сама і собі
Та задовбуйте :) Хоч буде з ким поговорити
Ірина Скрипник, Добре!
:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати