Знижка на феєчку!

Доброго часу доби, шановне панство.

Попри те, що маю для вас чимало новин по книгах, які закінчила і які нині в процесі написання, сьогодні буду говорити про феєчку.

Хто це така, чому її так кличуть і який вона має стосунок до новинки, що вийшла в понеділок, все ж розповім трошки.

Та найперша і найважливіша новина: сьогодні на книгу «За тобою» діє знижка. Оскільки книга написана давно, ще до повномасштабного, тільки вчора звернула увагу, що давала на неї знижку аж в 2024 році. Затягнула я трохи з цим))

Тому, якщо ви хочете поринути в історію, де життя ставить трошки в позу зю, а потім спостерігає, які ти розігнешся, то вам однозначно вартує купити цю книгу. Гадаю, феєчка вас здивує своєю кмітливість, своїм підходом до складних ситуацій, та й загалом, на моє переконання, це жінка, яка завжди йшла по життю з високо піднятою головою і не звинувачувала у своїх проблемах інших.

Так, не всім дано бути, як феєчка, але я хочу створювати різних персонажів, бо тоді і писати цікавіше.

Враховуючи те, що нині вийшла новинка, а головний герой син феєчки, то звісно, що знижка цілком обґрунтована й закономірна. До того ж, я маю нову сотню добровольців, які підписалися на мене, затим куди ж без знижки))

Гадаю, що дві ці книги варто об’єднати в цикл, але я ще не зібралася з думками, не знаю як цикл назвати. Коли дійду до кондиції, то повідомлю вас))

А ви бігом на знижку!

За тобою

І не забувайте, що в кожній з нас живе, як не феєчка, то імператриця))

І хай згорить москва!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любов Козлова
01.02.2026, 15:12:13

Як а книга про сина Феєчки Северина та доньку Злату.Хочу придбати,поки є можливість.❤️.

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
01.02.2026, 15:20:21

Любов Козлова, Сподіваюся, що буде))

avatar
Ольга Гончарук
31.01.2026, 10:07:56

Ой, все починалося з Дурепи, а потім закрутилооо, повелооо... ☺️, досі спинитися не можу. І хто вже дивиться на ті знижки ?.
Дякую. Наснаги Вам!
Хай горить!

Інна Камікадз
31.01.2026, 10:27:15

Ольга Гончарук, дякую, що не дивитеся на знижки)) Але ж мені хочеться бути хорошим автором для читачів, тому знижки час від часу таки потрібні)

avatar
Наталья
30.01.2026, 22:05:36

А я починаю читати Імператрицю і розумію, що багато знайомих прізвищ, а до купи звести не можу, не памʼятаю, бо давно вже читала. І тут нагадування про феєчку. Буду перечитувати, щоб накопичити трохи глав в новій книжці. А вам натхнення, бо ваші книжки зараз - то самий надійний і перевірений мій антистрес. Я, навіть, від ваших блогів кайфую не менш , ніж від новинок. Дякую вам щиро за такі смачні твори ????

Інна Камікадз
30.01.2026, 22:33:56

Наталья, Треба об'єднати Феєчку та Імператрицю в цикл, щоб читачі знали на що йдуть, але щось назва в голові не складається)

avatar
Лилия Шацкая
29.01.2026, 15:20:55

А я тільки перечитала))) і заодно й історію Квітки та Северина. Пішла ще про Зоряну та Архипа собі нагадаю, поки новинка з Дес'яном пишеться!

Інна Камікадз
29.01.2026, 16:01:09

Лилия Шацкая, Отак і все перечитаєте)) Дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
29.01.2026, 14:21:13

Феєчка вона завжди феєчка!!! І нею залишилася!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
До тла!!!!!!!!!!!!!

Інна Камікадз
29.01.2026, 14:21:40

Олена Гушпит, Саме так❤️❤️❤️

Феєчка яка виховала нашого Дем'яна❣️

Інна Камікадз
29.01.2026, 13:16:58

Леся Вакулінська, А ми тепер перевіримо як виховала)

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше