Сповідь Демида

Вітання всім.

Сьогодні на вас чекає не просто черговий шмат продовження пригод Владислава, а і одкровення Демида.

Демид вперше вирішив розкаятися, як він дійшов до такого виду існування, а кому цікаво дізнатися, що стало з ним і його родиною, ласкаво прошу приєднатися погріти "вуха"

 

— О, Владе, якби ти знав, як у мене болить та рветься душа… — Демид подивився мені в очі. — Я не вбивав своїх діточок та свою кохану Мелані. Моргани знайшли мене та допитували: де статуетка і як знайти того, кого шукає Диявол, тобто тебе. Я знав, хто ти і що це саме ти, Владе, кого вони шукають. Я жив у тій балці ще до того, як ти з’явився на світ білий. Я чекав, коли народиться та дитина. Я знав, на якій місцевості, але не знав — хто саме, у кого та в який час. Я жив у балці подалі від людей та кожен день дізнавався, хто в кого народився, та придивлявся до дитини, але все одно не знав, хто саме, бо тільки по статуетці я міг знати, що це саме та людина, давши статуетку до рук.

— Та скільки я не давав — усі опікали руки, жбурляли її так далеко, що я ледве знаходив. Потім люди мене почали боятися, бо діти про мене розповідали, що я опікав дітям та іншим людям руки, а я лише шукав того єдиного. Та якось ти з татом косили неподалік від мене сіно, і ти прибіг попити до мене водички. Ти чомусь ніколи мене не лякався. Я дав тобі води попити і також дав тобі до рук ту статуетку. Я вже приготувався дивитися, куди і як далеко ти її жбурнеш, але, на мій подив, ти спокійно її взяв, покрутив, подивився, ще й понюхав та сказав: «Тю, гімно якесь», — кинув до долу та побіг.

— Я завмер. Дружина моя Мелані, яка чіпляла попраний одяг та дивилася на все це, від побаченого втратила свідомість. Якби ти знав, як же ми довго тебе шукали і вже втратили віру, що ти живий і що існуєш. Ми почали тебе оберігати та чекали, коли ти підростеш, та одного дня ти просто зник.

 

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лорена Мар’ін
30.01.2026, 16:03:03

❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
29.01.2026, 19:00:01

Цікавий розділ. ☺️❣️✨
Демида дійсно шкода.

Іван Павелко
29.01.2026, 21:39:14

Оксана Павелко, Так, але він знав на що йде, бо це було його призначення, кожен з нас в
нашому вимірі, так і в іншому,
для чогось потрібний, і в
кожного свій акт виконання, всі
ми люди тут для чогось, просто
багато хто цього не зрозумііє досі, хоча ти знаєш краще за
мене, дякую тобі що
допомогаєш мені з текстом
☺️❣️✨

Цікава книжка додав до бібліотеки розпочав читати

Іван Павелко
29.01.2026, 17:35:54

Владимир Григорьев, Щіро дякую за підтримку, сподіваюсь вам сподобається.

avatar
Кіт Анатолій
29.01.2026, 08:46:18

❤️❤️❤️

Іван Павелко
29.01.2026, 08:57:54

Кіт Анатолій, Щіро дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
MargFed
28.01.2026, 22:33:01

Дуже емоційно❣️

Іван Павелко
28.01.2026, 22:36:45

MargFed, Я старався, спочатку писалось одне, а потім само якось пішло, я і сам не зрозумів що пишу, дуже радий що вам сподобалось, це моє перше творіння, дуже вам дякую❣️❣️❣️

avatar
Человек
28.01.2026, 22:19:46

♥️♥️♥️

Іван Павелко
28.01.2026, 22:20:28

Человек, ❤️❤️❤️

avatar
Вікі Дрейк
28.01.2026, 21:17:06

❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 21:18:55

Вікі Дрейк, Щіро вдячний❣️❣️❣️

avatar
Ава Роуз
28.01.2026, 21:07:13

❤️❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 21:09:28

Ава Роуз, Щіро дякую❤️❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
28.01.2026, 21:07:07

❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 21:09:09

Лана Жулінська, Дякую за підтримку❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
28.01.2026, 20:41:40

❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 21:03:42

Крісті Ко, Щіро дякую❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
28.01.2026, 20:57:35

❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 20:58:59

Лана Рей, Дякую, сподіваюсь сподобається❤️❤️❤️

avatar
Оксана Дичка
28.01.2026, 20:55:59

О, продонька, побігла читати☺️❣️✨

Іван Павелко
28.01.2026, 20:57:48

Оксана Дичка, Прибагато вдячний, сподіваюсь сподобається ☺️❣️✨

avatar
Alika Ost
28.01.2026, 20:54:58

❤️❤️❤️

Іван Павелко
28.01.2026, 20:56:47

Alika Ost, Щіро дякую❤️❤️❤️

avatar
Іван Павелко
28.01.2026, 20:43:35

Коментар видалено

Інші блоги
Перша книга)
Сподіваюся, ця книга знайде свого читача. Підпишуся взаємно на всіх :) Нічна Угода
"Піймати сталкера" оновлення 2.0)
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Скільки важить кохання? Знижка.
Сонечки, привіт! Пропоную свою чудову та романтичну історію СКІЛЬКИ ВАЖИТЬ КОХАННЯ? зі знижкою! Протягом доби, книгу можна буде купити дешевше, ніж зазвичай. Неймовірний роман про щире кохання між красунею тренером
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше