"Шрам на серці" Завершена книга на сайті❤️

 

Привіт, мої любі! 

Принесла вам неймовірну новину, яка точно сподобається усім!

 

На сайті з'явилася моя нова книга, ще й повністю завершена! Шалена, палка, відверта історія кохання, від якої буде палати серце) 

Повірте, мої любі, позначка 18+ тут не просто так))

 

ШРАМ НА СЕРЦІ

Анотація до книги

У нього шрам на обличчі й ще глибші шрами – в душі. Він зʼявився в моєму житті раптово, коли я тікала від небезпеки.

Ельяр – не просто чоловік у масці. Він живе у світі, де питання вирішуються силою, а минуле завжди дихає в спину. Його не можна зламати, та й зрозуміти – теж. Я мала піти. Але залишилась. І зробила фатальну помилку.

Тепер я не просто поряд – я в центрі його життя. Пожежа, переслідування, смерть, втеча. Кожен новий день – це бій за право жити.

І навіть коли маска падає, не зрозуміло, хто переді мною: мій захисник чи мій вирок.

Але, що б не відбувалося далі, я не готова його втрачати і чого б це мені не коштувало, я хочу показати йому, що життя триває, а я можу стати тією, хто поверне йому здатність кохати.

Дуже сподіваюсь, що ви будете читати цю книгу і залишите свою вподобайку

 

Обіймаю і бажаю спокійного вечора

Ваша Уляна Пас

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дякую за цікаву історію.

avatar
Даніка Рейвен
26.01.2026, 20:53:43

♥️♥️файна книга)

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше