Анна завершена!

Мої вітання, букнетівці!❤️

Я завершила свою першу книгу із дилогії: "Останній з роду Саян". 

"НАСТУПНИЦЯ БОГИНІ ДАЛІ. Анна. Останній з роду Саян" була написана на швидкоруч, після чого проходила довгу текстову *реконструкцію*)) Тепер вона така, якою мала бути із самого початку.

"АННА. Останній з роду Саян"

Коротко про що книга: сюжет побудований на політичних інтригах, у магічному світі, де магія – на вагу золота, а темна сила назавжди залишається темною. Тут не буде кровавих сцен, але будуть бої за виживання, не буде відвертих сцен кохання, але емоції й почуття завжди присутні. Доленосні зустрічі, вибір не в користь злу та зазіхання на життя людей. 

А хто бажає дізнатися більше – welcome ;)

Зараз в процесі редагування 2га книга дилогії: "Сабір". Більша її частина уже на сайті. Оновлення намагатимусь викладати через день.

Хто читає, прошу залишати коментарі, вони надихають до творчості.❤️

З повагою, Таїсія)

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Вецька
26.01.2026, 16:01:10

Вітаю, обкладинка супер ❤️❤️❤️☺️

Таїсія Клос
26.01.2026, 16:46:52

Вікторія Вецька, Дякую! Обкладинка – робота талановитої авторки Анни Стоун.

Вітаю з завершенням книги ❤️Бажаю успіхів книзі

Таїсія Клос
26.01.2026, 15:17:19

Світлана Романюк, Дуже дякую за постійну підтримку❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
26.01.2026, 15:13:39

Вітаю із завершенням! ❤️❤️❤️❤️

Таїсія Клос
26.01.2026, 15:17:02

Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
26.01.2026, 15:10:51

Вітаю з завершенням ❤️

Таїсія Клос
26.01.2026, 15:16:54

Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️

Інші блоги
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Talis est Obsessio: хвилювання архангела✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
План Ефсебіуса
– Магістре, – голос короля був глибоким та оксамитово-м’яким, а ще – з відчутною долею глузування. – Ми зібрались тут, аби обговорити вашу чергову геніальну ідею. Минулою вашою ідеєю був виклик Обраного…
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше