Чи гуманно труїти ненависного чоловіка?

Певно всі погодяться з тим, що труїти когось - це справа... дуже погана.

Але історія подружнього життя Амелії змушує зменшити рівень гуманності.

В нових розділах нарешті відкривається причина появи демониці Цикути.  

Колишня мрійлива дівчинка перетворилася на пекельну істоту, яка жадає насолодитися найстрашнішими способами помсти.

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Неба Крайчик
26.01.2026, 00:30:44

Ой ну навіть не знаю, все залежить від того чий чоловік, що зробив, і навіщо це все мені... А раптом це самозахист

Показати 8 відповідей
Неба Крайчик
26.01.2026, 15:10:30

Артем Сахарний, Ахахах)) і дійсно ;)

avatar
Кері Блек
26.01.2026, 11:13:00

А що чоловік зробив, для того щоб його не труїти?)))
Моя відповідь така: ситуації бувають різними ❤️

Світлана Фоя
26.01.2026, 11:14:46

Кері Блек, в випадку описаному в книзі - його варто труїти кілька разів))

avatar
Дієз Алго
25.01.2026, 20:49:03

Якщо швидко - то гуманно

Показати 3 відповіді
Світлана Фоя
26.01.2026, 00:06:09

Дієз Алго, в конкретному випадку гуманність дійсно була зайвою.

avatar
Ольха Елдер
25.01.2026, 22:24:00

На жаль, ні. Але думаю, що таки думки явно не від того, що до неї ставились як до принцеси...

❤️❤️❤️

Світлана Фоя
25.01.2026, 23:41:04

Ольха Елдер, далеко не як до принцеси. А розлучень, як таких, тоді ще не було.

avatar
Кетрін Сі
25.01.2026, 23:10:04

Не бажано... але! Бувають винятки:)

Світлана Фоя
25.01.2026, 23:40:02

Кетрін Сі, це саме той виняток;).

avatar
Аса Шель
25.01.2026, 23:37:49

Певно що ні. Але хто ми такі, щоб засуджувати:)

Світлана Фоя
25.01.2026, 23:39:40

Asashell, головну героїню таки судитимуть. Але то не кінець)

avatar
Христина Вілем
25.01.2026, 21:19:26

Сьогодні почала читати. Мені надзвичайно подобається (хоча сцена в ресторані... дуже натурально описана, аж фізично відчула).

Показати 2 відповіді
Христина Вілем
25.01.2026, 22:03:12

Світлана Фоя, ☺️

avatar
Мельська Наталі
25.01.2026, 20:58:25

А інколи спеціально постійно труїли і чоловік про це знав і завжди повертався до дому, щоб отримати антидот. А якщо пішов і загуляв то все. Сам винен)

Показати 5 відповідей
Світлана Фоя
25.01.2026, 21:36:00

Мельська Наталі, ❤️❤️❤️))))))

avatar
Олена Ранцева
25.01.2026, 21:08:38

Стерва це та, кому вже розбили серце

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
25.01.2026, 21:34:57

Світлана Фоя, 100%

avatar
Ромул Шерідан
25.01.2026, 21:30:03

А це важливо?))) І так буде зроблено))

Світлана Фоя
25.01.2026, 21:33:14

Ромул Шерідан, буде))). Цикута вже окуклилася.

avatar
MargFed
25.01.2026, 21:22:04

Можна, але обережно:)

Світлана Фоя
25.01.2026, 21:26:44

MargFed, )))дякую❤️❤️❤️.

avatar
Олеся Глазунова
25.01.2026, 21:23:52

Якби хтось отруїв одну істоту, яку ненавидить більша частина світу, то це було б не тільки гуманно, а можна було розцінити, як героїзм

Світлана Фоя
25.01.2026, 21:26:05

Олеся Глазунова, дійсно, це була б прекрасна справа.

avatar
Крісті Ко
25.01.2026, 20:43:39

❤️❤️❤️

Світлана Фоя
25.01.2026, 20:49:34

Крісті Ко, дякую❤️❤️❤️.

avatar
Olena I
25.01.2026, 20:43:51

❤️❤️❤️

Світлана Фоя
25.01.2026, 20:49:21

Olena I, дякую❤️❤️❤️.

avatar
Ірина Скрипник
25.01.2026, 20:46:35

Ну, колись це був доволі поширений спосіб розлучитися :)

Світлана Фоя
25.01.2026, 20:48:58

Ірина Скрипник, Майже єдиноможливий.

avatar
Тея Калиновська
25.01.2026, 20:44:26

(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)❤️❤️❤️

Інші блоги
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Якщо сподобалася новинка)
Вітаю, любі читачки і читачі! Читаєте мій роман «До кінця днів» і важко дається чекати нових глав?) Тоді пропоную, доки книга в процесі, почитати мої схожі історії, вже дописані! Ловіть маленьку добірку❤️ ❤️
Нова книга
Книга: “Король і птиця фенікс” Книга обіцяє гарні враження... Казка Історія короля який зловив птицю фенікс і тримав її у золотій клітці, та жив століттями не старіючи, живлячись при тому її силою… Та
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше