Додано
25.01.26 20:42:32
Чи гуманно труїти ненависного чоловіка?
Певно всі погодяться з тим, що труїти когось - це справа... дуже погана.
Але історія подружнього життя Амелії змушує зменшити рівень гуманності.
В нових розділах нарешті відкривається причина появи демониці Цикути.
Колишня мрійлива дівчинка перетворилася на пекельну істоту, яка жадає насолодитися найстрашнішими способами помсти.

Світлана Фоя
299
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Вітаю, любі читачки і читачі! Читаєте мій роман «До кінця днів» і важко дається чекати нових глав?) Тоді пропоную, доки книга в процесі, почитати мої схожі історії, вже дописані! Ловіть маленьку добірку❤️ ❤️
Книга: “Король і птиця фенікс” Книга обіцяє гарні враження... Казка Історія короля який зловив птицю фенікс і тримав її у золотій клітці, та жив століттями не старіючи, живлячись при тому її силою… Та
16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОй ну навіть не знаю, все залежить від того чий чоловік, що зробив, і навіщо це все мені... А раптом це самозахист
Артем Сахарний, Ахахах)) і дійсно ;)
А що чоловік зробив, для того щоб його не труїти?)))
Моя відповідь така: ситуації бувають різними ❤️
Кері Блек, в випадку описаному в книзі - його варто труїти кілька разів))
Якщо швидко - то гуманно
Дієз Алго, в конкретному випадку гуманність дійсно була зайвою.
На жаль, ні. Але думаю, що таки думки явно не від того, що до неї ставились як до принцеси...
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, далеко не як до принцеси. А розлучень, як таких, тоді ще не було.
Не бажано... але! Бувають винятки:)
Кетрін Сі, це саме той виняток;).
Певно що ні. Але хто ми такі, щоб засуджувати:)
Asashell, головну героїню таки судитимуть. Але то не кінець)
Сьогодні почала читати. Мені надзвичайно подобається (хоча сцена в ресторані... дуже натурально описана, аж фізично відчула).
Світлана Фоя, ☺️
А інколи спеціально постійно труїли і чоловік про це знав і завжди повертався до дому, щоб отримати антидот. А якщо пішов і загуляв то все. Сам винен)
Мельська Наталі, ❤️❤️❤️))))))
Стерва це та, кому вже розбили серце
Світлана Фоя, 100%
А це важливо?))) І так буде зроблено))
Ромул Шерідан, буде))). Цикута вже окуклилася.
Можна, але обережно:)
MargFed, )))дякую❤️❤️❤️.
Якби хтось отруїв одну істоту, яку ненавидить більша частина світу, то це було б не тільки гуманно, а можна було розцінити, як героїзм
Олеся Глазунова, дійсно, це була б прекрасна справа.
❤️❤️❤️
Крісті Ко, дякую❤️❤️❤️.
❤️❤️❤️
Olena I, дякую❤️❤️❤️.
Ну, колись це був доволі поширений спосіб розлучитися :)
Ірина Скрипник, Майже єдиноможливий.
(ʘᴗʘ✿)❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати