Про конкурси ...

 Все, що я напишу нижче ,- це моя суб'єктивна думка ,яка може бути помилковою . Але дещо з моїх роздумів , можливо, буде корисним. Особливо тим ,хто лише думає братися за " перо ".

  Чого не варто очікувати від конкурсів  - це ОБ'ЄКТИВНОСТІ .   

   Особливо на так званому "самосудному" етапі. Ваш твір будуть люди оцінювати згідно ВЛАСНИХ ,СУБ'ЄКТИВНИХ ВПОДОБАНЬ , які часто дуже далекі ,як від ваших так і взагалі від якоїсь ? можливо ? "правди". . Не виключено - що дехто буде занижати оцінку вам з елементарної заздрості чи професійних ревнощів.

    Не варто плекати великих ілюзій стосовно об'єктивної оцінки професійного журі.  Якщо в сфері якості тексту  - там умовної побудови сюжету, володіння письменницькими засобами  - і так далі - , як правило все буде чесно, то в оцінці самої ідеї та цінності  - тут теж все доволі суб'єктивно ... Адже вони теж люди...

   І навіть велика кількість читатачів чи навпаки маленька  - теж  не показник . Оскільки можливо аудиторія цього конкурсу  - або суто ваша, або взагалі відсутня.

Чи варто брати участь ? Думаю так. Адже попри все - це дуже хороший досвід . І якщо , навіть, ви не зайняли призові місця ,то є певні критерії успішності ваших текстів:

1, Ваш твір - в першій десятці чи біля - отже він достатньо якісний ,щоб бути помічений та оцінений - крізь всі фільтри обумовленості .

2, Значна кількість відгуків читачів та критиків (Додатково можуть вказати на вади сюжету, тексту і т.д.)

Плюсом буде також - досвід написання в умовах жорстких часових рамок .

Ну і побачите чи заходить ваш текст тій чи іншій аудиторії взагалі.

Варто пам'яти ,що письменництво -- це не спринт, а марафон . З серйозною роботою над собою та своїми текстами вдовгу ...

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Він силою привіз її в свій дім, а вона…
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
Челендж чи жо…
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше