Додано
19.01.26 16:37:34
Про бажання...
Все ,що породжує сильне бажання в серці, позбавляє його свободи. Хазрат Інаят Хан.
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти"Дай серцю волю - заведе в неволю!" - стверджує українська мудрість. Невже українці такі прагматичні?) Ні! Думаю, тут мова йде про одержимість, тому, "бійтесь бажань, бо збудуться"))
Людмила Дишленко, Згоден
а що є свободою серця тоді?
Герман Харрінгтон, значить усе попереду! ;)
а відсутність бажань позбавляє існування сенсу...
Дієз Алго, Ви правильно розумієте . Для того ,шоб обговорювати якусь тему - потрібно спочатку узгодити термінологію - що люди розуміють під тим чи іншим терміном.
Що дає сенс життю для мене зрозуміло . І є чітка позиція узгоджена з серйозною авторитетною науково -філософською системою.
Але даний ресурс не призначенний для серйозного обговорення таких тем.
Бо тут доведеться доволі глибоко копати.
Але дякую за дискусію
...або ж навпаки змушує шукати свободу і простір для їх відтворення..
Христина М, Не може бути свободи в рабстві...
залежність вона така....
Наталія Шепель, +
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати