І знову ревізія

Давно не писала про ревізію своїх творів.

Тож думала я переписати деякі сцени в «Два життя ». Перечитала твір, закрила книжку й, так би мовити, тихо поплакала — і вирішила: не чіпатиму. Зробила лише чисто технічні правки — і все.

Та сама історія і з «Там, де живе тиша...»: перечитала, знайшла один русизм, виправила. Знову — тільки технічні правки. Хочеться писати більше таких історії, але...

І ось мої руки дісталися «Готель«Насолода»» — і почалося. Я захотіла написати відвертіше, це ж 18+. Спробувала зняти внутрішні гальма і це було, чесно кажучи , не просто. Така література потребує певного рівня майстерності. Схиляю голову перед усіма, хто пише якісну еротику.

Дописала одну главу на початку, натомість одну — взагалі прибрала. Хепі-енд у звичному розумінні — це взагалі не моє.

Чесно кажучи, кілька разів вичитувала текст і все ще не задоволена ним повністю. Зараз я, мабуть, у стадії: залишити як є або видалити книгу взагалі.

Тому й вирішила запитати читачів, які вже читали: гляньте, стало краще чи гірше?

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лінн
15.01.2026, 17:19:30

❤️❤️❤️

avatar
Соломія Вейра
15.01.2026, 16:49:49

❤️❤️❤️

avatar
Лорена Мар’ін
15.01.2026, 16:13:29

❤️❤️❤️

avatar
MargFed
15.01.2026, 15:14:06

О, мені теж дається складно писати еротику. І зараз теж кинула собі виклик в цьому в новій книзі.

avatar
Оксана Павелко
15.01.2026, 13:54:19

☺️❤️❤️❤️❄️

avatar
Крісті Ко
15.01.2026, 13:29:23

❤️❤️❤️❤️❄️

avatar
Кі Цуне
15.01.2026, 11:16:06

❤️❤️❤️

avatar
Діана Лисенко
15.01.2026, 11:14:10

❤️❤️❤️

Інші блоги
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
А ви вже бачили? Ще одна моя новинка!❤️
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Дорогі друзі!
Насамперед хочу попросити вибачення за невелику затримку з публікацією глави. Дякую вам за терпіння та підтримку! ❤️✨️❤️ Глава 6 вже опублікована. І разом із нею постає непросте запитання: чи справді ця гра варта
оновлення
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
Увага! Я до вас з новинкою!
Гаряча літня новинка Привіт, мої любі! Літо — ідеальний час для палких, грішних та неймовірно емоційних історій. Тому я прийшла до вас із суперновиною: на Букнет стартував мій новий курортний роман із присмаком забороненого
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше