Додано
13.01.26 17:45:57
❣️спойлер та трохи про обкладинки❣️
Привіт усім♥️
" — Я вам що, зіпсований телефон? — обурилася я. Ні, я, звісно, люблю подругу, але не хочу постійно бути в епіцентрі її особистого життя.
♥️Спойлер до розділу, який вийде опівночі:
" — Я вам що, зіпсований телефон? — обурилася я. Ні, я, звісно, люблю подругу, але не хочу постійно бути в епіцентрі її особистого життя.
— Та якось не до того було, — винувато сказала Юля.
— Візьми, запиши його номер і переписуйтесь скільки тобі влізе, — буркнула я й підсунула їй телефон з його контактом.
— Ні, я не можу, — пояснила дівчина. — Я хочу, щоб він сам мій номер попросив, розумієш?
— Якщо я скажу, що не розумію, це щось змінить? — вона так на мене поглянула в цей момент, що я ледь не вдавилася.
— Я тобі іноді заздрю, дівчино! — з докором промовила подруга. — Це ж як круто, коли в голові все чітко й ніякі почуття не псують твій емоційний стан.
— Дивлячись на тебе, я сама собі заздрю, — посміхнулася я."

❣️А також хочу познайомити вас з телеграм- каналом, де можна замовити чудові обкладинки за доступними цінами. Їх створює чарівниця Анжеліка Вереск.Не буду багато розповідати, адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тож обов’язково зазирніть туди.
♥️Дякую, що ви зі мною♥️♥️♥️
Елія Еванс
217
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Olena I, Дякую♥️
❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️
(。♡‿♡。)
Світлана Романюк, Дякую❤️❤️❤️
Класнюча історія. ❤️ ❤️ ❤️ Читаю із задоволенням ❤️❤️❤️❤️ Успіхів і багато читачів ❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, Щиро дякую за такий теплий відгук❤️❤️❤️
Дякую за згадку❤️❤️❤️
А Златка просто звикла і хоче думати раціонально)))))))
Анжеліка Вереск, Будь ласка❤️ я теж щось собі підшукаю там❤️❤️❤️
Чудова історія❤️❤️❤️
Віккі, Щиро дякую❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❄️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск робить класнючі обкладинки ❤️❤️❤️❤️
Ава Роуз, Це точно❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Діана Козловська, Дякую❤️
♥️♥️♥️
Наталія Шепель, ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Анна Лінн, Дякую♥️
♥️♥️♥️
Akagetsu, Дякую♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати