Відгук на "Кришталеві острови" Анна Лінн

   Рецензія написана у рамках безстрокового марафону Тетяни Гищак на міське фентезі "Кришталеві острови" Анна Лінн

   З перших абзаців ти з головою поринаєш в інший світ, приголомшивий, загадковий та на перший погляд не надто привітний. Слова авторки настільки уміло використані, що ти відчуваєш на вустах смак морського повітря і навіть той вітерець, що куйовдить волосся під час подорожі кораблем. Зійшовши із трапу ти разом з головним героєм Едвардом поринаєш у клубок загадок, які залишив йому його брат. 

   Написано настільки легко та емоційно, що ти не можеш відірватись. Особисто я проковтнула цю історію за кілька годин і мені мало. Дуже сподобалось нетривіальне використання образу фей. Щось нове та не таке як у всіх. Це дійсно чіпляє та не відпускає до останнього. Хочеться нарешті упіймати той мерехтливий момент та схопити те примарне створіння, щоб таки побачити їх насправді.

   Історія - неймовірно цікава, захоплююча, місцями лякаюча. Варто лише було хоч на хвильку уявити усі ті експерименти і їх мізерні результати, якби вони відбувались на яву. А ще всі ті безіменні зламані долі, які лише шукали нового життя.

   Але в цій історії є і світлі моменти. Те неймовірно ніжне та ледве вловиме почуття, що зароджується між Авророю та Коулом. Воно ніби ранішні промінчики сонця, що пробиваються крязь важкі дощливі хмари, що більшість часу окутують Кришталеві острови. Воно вселяє надію крізь морок відчаю та страждань, дарує віру у краще майбутнє.

   "Кришталеві острови" насамперед детективна історія, але із яскравим смаком. І коли я говорю про смак, я говорю про справжні відчуття - ти майже відчуваєш запах тієї сирої землі після дощу. Смак зеленої соковитої трави на кінчику язика. А ще постійний передзвін кришталю, десь двлеко на підкірці, але в той же час, так близько. 

   У підсумку скажу - це заплутано, тонко, до бісиків цікаво та мега смачно. Я люблю, коли історія написана так добре, що тебе затягує з головою і не відпускає ще після закінчення. А тут закінчення й взагалі залишилось майже відкритим. Ніби і завершене, але залишає в твоїх руках мерехтливу ниточку, за якою хочеться слідувати далі, але після чашечки запашного зігріваючого трав'яного чаю ;)

   Однозначно рекомендую загубитись на "Кришталевих островах"

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ася Кас
13.01.2026, 18:30:07

Вітаю!❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:49:40

Ася Кас, Дякую)

avatar
Неба Крайчик
13.01.2026, 17:57:48

Супер! ❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:49:16

Неба Крайчик, Дякую)

avatar
Христина Вілем
13.01.2026, 17:52:54

Дуже цікава рецензія ❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:49:05

Христина Вілем, Дякую)

avatar
Ольха Елдер
13.01.2026, 18:03:53

Дуже крута рецензія на шикарну книгу! ❤️❤️❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:48:51

Ольха Елдер, Дякую)

avatar
Лана Жулінська
13.01.2026, 18:26:55

Цікава рецензія ❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:48:42

Лана Жулінська, Дякую, максимально старалась передати відчуття

avatar
Крісті Ко
13.01.2026, 18:51:54

Цікава рецензія ❤️✨❤️

Міша К Норт
13.01.2026, 21:48:23

Крісті Ко, Дякую) приємно писати рецензії на цікаві книги

Ще не читала. Поки що мене запалонила інша книга автора))

Міша К Норт
13.01.2026, 21:47:59

Катерина Винокурова, Раджу) читається легко, на одному диханні

avatar
Анна Лінн
13.01.2026, 16:02:05

Дякую за рецензію. Так сподіваюсь набратися сил та писати продовження =)

Міша К Норт
13.01.2026, 21:47:23

Анна Лінн, Натхнення вам)

avatar
Ганна Літвін
13.01.2026, 15:36:06

Чудова рецензія!✨️❤️✨️

Міша К Норт
13.01.2026, 15:54:24

Ганна Літвін, який твір, така і рецензія))

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
✨питання для роздумів✨
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому? -Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе? -Який момент еміграції став переломним? -Що допомагає
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Рабиня та володар
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно? Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше