Повернення до історії, після чотирьох років застою

Коли я почала писати свою шосту книгу, почалася війна. Біль, відчай, розпач. Тоді всім нам було не до мистецтва, ми думали як вижити і що буде далі. Я так само покинула свою недописану історію, закинувши всі свої чернетки подалі. Тоді мені здавалось, що я вже ніколи, нічого не зможу написати, і від цього опускалися руки. Але 2026 рік вніс свої коррективи, я зрозуміла, що більше не можу чекати, я маю рухатись далі. Хто як не я, зможе зрушити з місця власну історію? Так, я знову повернулась до написання книги, в дуже активному темпі. Я сподіваюсь,що саме тут, серед таких само авторів як і я, та наших любих читачів, зможу знайти підтримку.

Я писала цей пост, з метою підбадьорити, та на власному прикладі показати тим, хто теж опинився в схожій ситуації, та опустив руки, що все можливо. Головне-вірити в себе, та власні сили і все в нас вийде! На кожного автора, на кожну книгу, знайдеться свій читач. І можливо саме вашу історію зараз чекають десятки або сотні прихильників. Подаруйте своїм історіям життя, а героям-голос, вони хочуть бути почутими. А ваші книги-прочитаними.

Я вірю в кожного, хто тільки починає свій шлях, або вже давно в цій галузі, і бажаю кожному натхнення та сил. Колись саме тут, на Букнеті,мені подували величезну пітримку, тепер, я хочу повернути це добро вам.

Пдтримка один одного-це дуже цінно. Давайте разом робити добро. Підписуватись один на одного, читати історії, та писати свої враження від них в коментарях.

Обіймаю кожного!

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Павелко
14.01.2026, 17:31:14

Хай успіх буде неперевершений❤️❤️❤️

Іван Павелко, Дякую Вам велике!Навзаєм!❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
11.01.2026, 13:35:54

Бажаю успіхів) Письмо лікує душу, і це найкраще у житті письменників))

Олена Ранцева, Дякую за теплі слова!❤️Це дійсно так і є. Коли пишеш, почуваєш себе потрібним❤️

avatar
Христина Вілем
11.01.2026, 13:30:47

Бажаю успіхів і натхнення ❤️❤️❤️

Христина Вілем, Велике дякую за підтримку!❤️Вам також бажаю написати ще багато цікавих та успішних творів!

avatar
Лана Жулінська
11.01.2026, 13:43:25

Вітаю з поверненням) Іноді варто робити паузу, щоб повернутися з кращим результатом ❤️

Лана Жулінська, Дякую велике!Сподіваюсь, в моєму випадку, це теж не буде виключенням)

avatar
Лілія Зелена
11.01.2026, 13:45:39

З поверненням ❤️

Лілія Зелена, Дякую Вам за підтримку!❤️

avatar
MargFed
11.01.2026, 13:51:04

В мене теж був схожий стан. Навіть жити не було сил, не те що писати книгу. Але якось пройшло. Бажаю натхнення!

MargFed, Так,це дуже важко, але сильні, з усім впораємося!Сил Вам та натхнення, на ще багато багато творів!
Дякую❤️

avatar
Наталія Гарден
11.01.2026, 13:12:51

❤️❤️❤️

Наталія Гарден, ❤️❤️❤️

avatar
Єва Лі
11.01.2026, 13:15:08

Щиро дякую за підтримку!
Дуже радію, що тут є люди, які розуміють і відчувають те саме. Разом справді легше рухатися вперед. Обіймаю!

Єва Лі, У Вас обов'язково все вийде!Обіймаю)

Інші блоги
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Під вечір)
Парочка знижок! Дівчинка Скаженого - Я. Тебе. Виграв. Скажений кожне слово зло карбує, а я на тремтячих ногах відступаю. - Ви не зрозуміли, я не приз, це безглузда помилка. Випадково... - Це ти не зрозуміла, я бій виграв
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше