Додано
10.01.26 17:03:55
Кохання на смак
Вітання всім
Ну що ж, Влад повністю згадав свої почуття до Лаури, попри те що не все згадав з попереднього свого існування.
Хоч як би дівчина не намагалася втримати його нестримні палкі бажання, та хлопець продовжує спроби пробити стіну, попри всі попередження не робити цього, та чи втримає він себе в штанях, чи його чоловіче єство переможе розум?
Не дізнаєтеся, ящо не зазирнете до проди та не підглянете за молодятами.
Іван Павелко
232
відслідковують
Інші блоги
Сподіваюся, ця книга знайде свого читача. Підпишуся взаємно на всіх :) Нічна Угода
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Сонечки, привіт! Пропоную свою чудову та романтичну історію СКІЛЬКИ ВАЖИТЬ КОХАННЯ? зі знижкою! Протягом доби, книгу можна буде купити дешевше, ніж зазвичай. Неймовірний роман про щире кохання між красунею тренером
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю Пане. Гарний блог! Уривок діє як гачок для уваги. Отби його ще збагатити візуалами, то то ж взагалі чудово було б!!!
Адріан Анжелворд, Щіро дякую пане. Звісно ж візуали булиб ще краще, та ще й такі як робите ви
то це взагалі супер, але поки
що не вмію, щей не знаю куди
мене мої герої заведуть))
☺️❤️✨Звучить інтригуюче, та щось мені підказує, що втриматися в штанях то ще те випробування для Влада))
Оксана Дичка, Дякую☺️✨❤️
❤️❤️❤️❤️
Ася Рей, Щіро дякую ❣️❣️❣️❣️
❤️❤️❤️❤️
Діана Козловська, Дякую за підтримку❤️❤️❤️❤️
Ого! Треба почитати))
Людмила Дишленко, Дякую, сподіваюсь вам сподобається )))
Хто не стукає - тому й не відчинять... ))) Так що, мабуть він робить все правильно. ))) ❤️❤️❤️ Гарного вечора
Тетяна Калинова, Так, він все зробить правельно. Дякую❤️❤️❤️ ганого вечора❤️
Сил і витримки Владу) але тільки якщо і Лаура в нього захоплена❤️
Ганна Літвін, Так і є захоплена, дякую❤️
Молодець Влад, нехай все у этого вийде)
Віккі, Прочитайте і зрозумієте)
❄️❤️❄️❤️❄️
Ніка Цвітан, Дякую ❤️❄️❤️❄️❤️
❤️❤️❤️
Лана Жулінська, Дякую за підтримку❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую за підтримку❤️❤️❤️
Коментар видалено
❤️❤️❤️
Наталія Арден, Дякую ❤️❤️❤️
❤❤❤
Куранда Валерія, Щіро дякую за підтримку❤️❤️❤️
Цікаво ❤️
Лілія Зелена, Так, загляньте вам сподобається сподіваюсь ❤️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати