Що з Рецензіями?

Вчора моя книга РЕЦЕНЗІЇ змінила свій статус на “завершено” і у читачів можуть виникнути питання чи буду я продовжувати аналізувати твори авторів Букнету, чи з’явиться другий том, і чому взагалі так сталося. 

Цю книгу я відкрила два з половиною роки тому, коли вирішила брати участь у постійно діючому марафоні рецензій та відгуків Тетяни Гищак. За цей час мною було проаналізовано 43 твори, і всі ці доробки увійшли в збірку. Я не мала наміру її завершувати, однак напередодні Нового року книгу заморозили і з появою свіжого оновлення її статус не змінився.  Залишати збірку замороженою і вводити в оману читачів мені не хотілося. Натомість з'явилася пропозиція завершити книгу, а у якості альтернативи — видалити зовсім, або приховати. Звичайно ж я обрала перший варіант. Якщо буде можливість, буду поповнювати книгу і надалі, оскільки участь у марафоні припиняти не збираюсь. Якщо ж подібної можливості не буде, відкрию продовження. 

В планах у мене рецензія на книгу Віталія Козаченка “Політ нормальний майже”

Всіх, кого цікавить аналіз творів авторів Букнету, запрошую до себе на сторінку.

РЕЦЕНЗІЇ читати ТУТ

А кому цікаво самому спробувати себе у ролі критика, пропоную взяти участь у МАРАФОНІ.

Ну і звичайно ж, сподіваюся на ваші лайки та підписку.

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Валерія Серпень
08.01.2026, 00:25:44

Вітаю!!! Ваші рецензії розкішні, з задоволенням заглядаю у блоги, коли виходить нова. А найважливіше для мене, що вони щирі і змістовні, конструктивні - допомагають авторам подивитись на свої творіння під іншим кутом. Дуже дякую вам за поради і підказки ще з найпершого мого твору. Вони для мене безцінні ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Валерія Серпень
08.01.2026, 11:15:55

Єва Ромік, Я теж дуже рада нашому знайомству ♥️♥️♥️

avatar
Volodymyr Krashevskiy
08.01.2026, 05:39:37

Не буду сильно критикувати авторку, але в рецензії на мій твір, авторка подала дві недостовірні інформації. Перша це те, що в мене не фентезі альтернативна історія. Раджу авторці по перше розібратися, що таке альтернативна історія, якої в мене немає. Я писав про це на Букнет у своєму блозі. По друге сам епос про короля Артура це і є середньовічне фентезі. Він до речі, як і скандинавська чи слов'янська міфологія стали для Толкіана і Сапковського деякими елементами їхніх творів. Тому доречніше називати фентезі. Друга це те, що авторка пише, що у Вікіпедії пише, про городище Кия на Дністрі. Це моя особиста гіпотеза, якої у Вікіпедії немає. Є село Київець Стрийського району Львівської на Дністрі, яке я зробив городищем Кия. І взагалі мій твір це історичний ревізіонізм, в якому я як письменник-науковець в художній формі намагаюся дослідити діяльність князя Кия.

Єва Ромік
08.01.2026, 10:41:12

Volodymyr Krashevskiy, Подорослішайте, нарешті, науковець ви наш, і вирішіть, нарешті, що ви пишете: наукові роботи, історичні романи чи фентезі, яке не відповідає жодним канонам жанру.

avatar
Ромул Шерідан
08.01.2026, 01:45:57

Послідую вкотре Вашому прикладу. Моя збірка також постійно йде в заморозку. І хоч мені далеко, до вашої аналітики, я продовжу надалі рецензувати твори інших авторів. Дякую Вам за Вашу працю✨

Єва Ромік
08.01.2026, 10:42:44

Ромул Шерідан, Ми зачекалися ваших рецензій. Завжди читаю їх із задоволенням. Я з величезною повагою ставлюся до людей, подібних до вас, Ромуле, і вважаю що у вас є блискучі перспективи.

avatar
Вікторія Франко
07.01.2026, 23:06:31

Ваші рецензії чудові. Змістовні, щирі й такі, що мотивують авторів задуматися над певними моментами. Дякую вам за працю і рада, що моя книга свого часу потрапила вам на рецензування. Це було дуже цінно❤️

Показати 2 відповіді
Вікторія Франко
07.01.2026, 23:30:31

Єва Ромік, Це взаємно❤️

avatar
Дана Новак
07.01.2026, 22:57:52

Завжди цікаво читати ваші рецензії!

Єва Ромік
07.01.2026, 22:58:53

Dana N, Дякую. ❤❤❤

❤️❤️❤️ Ви чудово пишете рецензії)

Єва Ромік
07.01.2026, 20:22:43

Діана Козловська, Дякую. Цікаві книжки цікаво рецензувати. ❤❤❤

avatar
Світлана Фоя
07.01.2026, 19:55:46

Дякую, що пояснили. Бо я теж звернула увагу на те оголошення про завершення і здивувалася.

Показати 2 відповіді
Світлана Фоя
07.01.2026, 20:21:22

Єва Ромік, так, теж з цим стикалася.

avatar
Олеся Глазунова
07.01.2026, 19:54:42

Я люблю Ваші рецензії ❤️❤️❤️

Єва Ромік
07.01.2026, 20:13:07

Олеся Глазунова, Дякую. ❤❤❤

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Знижка на Її коханий мільйонер♥️
- Куди ти зібралась так пізно? Я аж підскакую від несподіванки. На порозі, спертий на поруччя стоїть Мирослав з сигаретою в руці. Він нахабно ковзає поглядом по моєму тілу і посміхається. Мені стає холодно, та не від вечірнього
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше