Добро завжди перемагає!

Вітаю!

Сьогодні я до вас з добрими казками та оповіданнями, де панує диво. Якось вже склалося, що на свята я пишу казки. Цього разу не встигала, бо беру участь в конкурсах, але читачі нагадали. Дякую! Саме завдяки моїм читачам та для них, опублікувала невелику казочку «Зимова казка».

Запрошу й до інших казок про дружбу «Санта-Дракон та Зірочка» та «Марічка та Ведмеденки».

Для вас і оповідання, де люди вірять у дива та вміють їх робити для інших. Для дива не потрібно багато. Головне – добре серце та бажання. «Мій новорічний принц» та «Лист до Санти» чекають вас на сайті. Оповідання «Лист до Санти» бере участь у конкурсі "Новорічний збіг обставин".

Вже у п’ятницю вийде останній розділ та епілог роману "Принцеса з драконячим характером". Зараз діє найменша ціна, яка зросте після завершення книги.

Уривок із розділу:

– А-а-а-а! – одразу ж заволала Какотта та кинула Дабла зі Шмигом на землю. – Там миша! Вбий її! Вбий!!!

Коли Аїда та Люмео почули крик Какотти: «Вбий!», то вже не бігли, а неслися швидше за світло.

Гімнеус не придумав нічого кращого, як взяти палицю, яка лежала поруч та замахнутися на Дабла, на спині якого сиділо мишеня. На цю жахливу картину звернув увагу і Даніель, який був у небі, але почув ментальний крик кажанки, яка випручалася з-за пазухи Люмео і вже летіла до Дабла.

Усе довкола затихло. Здавалося, що все відбувається надто повільно та, наче уві сні. Усі, хто спостерігав цю картину з вікон, хто стояв поряд, відчули, що повітря стало важким, наче перед грозою. Нізвідки на небі з’явилися чорні хмари, які закрили сонце і на якийсь час стало темно.

Запрошую до веселого оповідання про відьмочок Лесіону та Іванону, де вони роблять подарунки «Начаклую подарунок. Миколаю, то мій!».

До всіх моїх творів є ілюстрації та відео у моєму Telegram та Instagram. Завітайте!

Яка з казок, чи моїх оповідань вам сподобалася найбільше?

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Кондак
07.01.2026, 19:13:04

Побігла читати лист, адже проди уже прочитані з насолодою.Дякую

Олеся Глазунова
07.01.2026, 19:16:31

Олена Кондак, Сьогодні буде ще два розділи )))
Там якраз пік подій

avatar
Єва Ромік
07.01.2026, 18:39:45

Пішла читати Листа до Санти, бо там ще не всигла відмітитися.

Олеся Глазунова
07.01.2026, 19:15:56

Єва Ромік, Дякую, що завітали ❤️❤️❤️

avatar
Щастя
07.01.2026, 18:35:16

❣️❤️❄️

Олеся Глазунова
07.01.2026, 19:15:35

Щастя, ❤️❤️❤️

Яка ж краса! Дивлюся на ці гарні обкладинки, та так і хочеться все одразу прочитати...✨✨✨

Олеся Глазунова
07.01.2026, 18:23:48

Віталій Козаченко, Дякую за добрі слова. Палітурки мають свою магію)))

avatar
Наталія Діжурко
07.01.2026, 18:18:05

Кожна історія гарна по-своєму. Але об'єднує їх щирість, доброта та віра в диво.
Із останніх - це відьмочки. Дуже вже вони креативні, винахідливі. ❤️❤️❤️

Олеся Глазунова
07.01.2026, 18:20:18

Наталія Діжурко, Дякую! Думаю, що вони не лишатимуть читачів, а розплвідатимуть про свої приголи до усіх свят))) ❤️❤️❤️

avatar
Іван Павелко
07.01.2026, 18:16:37

Прекрасно, дуже гарно ✨☃️❄️❣️

Олеся Глазунова
07.01.2026, 18:19:25

Іван Павелко, Дякую ❤️❤️❤️

Інші блоги
Він не грає за правилами
Прийшла показати вам Елроя з моєї новинки — Марс, — відволікає мене колега. — Що? — підводжу очі й дивлюся на нього так, що будь-хто інший давно б передумав ставити наступне запитання. — Я, звісно, все розумію,
Крізь туман чорних пелюсток ✨
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
Оля в шоці!
Вітаю, любі букнетівці! Запрошую на оновлення, яке вже у ваших книжечках: На душі — як за сукнею на спині: пече, тривожить і хвилює. Але я сильна! Справлюсь зі своїми аматорськими тарганами сама. Сьогодні дефіле поруч
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Літня історія курортного роману
Долучаюся до можливості подарувати Букнету ще одну історію про літо, море та кохання. Вона давно «пилилася» в моїх папках. Зараз перечитую розділи, трошки їх причесую і думаю, що вона ідеально підійде. Нині, коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше