Додано
05.01.26 21:35:52
Нова книга + гра
Вітаю мої любі! Я знаю, що зникла надовго після закінчення книги "В тіні господаря". По-перше, вітаю Вас із новим 2026 роком (знаю, що привітала із запізненням). А по-друге, сьогодні я хочу зіграти із вами у гру. Оскільки вже в січні (поки що не можу сказати, коли саме) вийде новинка! Тож пропоную Вам зіграти у гру "Вгадай назву", одне слово заблюрене, а інше — ні. Спробуєте вгадати назву?❤️✨

Ваша Торі Елін ❤️ ✨
Торі Елін
131
відслідковують
Інші блоги
Привіт!❤️
Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтитемна володарка ?
Марія Бруа, На жаль ні
Справа?
Новина?
Даніка Рейвен, На жаль ні)
О, прикольно)
Олена Ранцева, Дякую;)
Тінь, ніч, душа, свіча, мрія...
Крісті Ко, На жаль не правильно:)
Ніколи не буває пізно, вас також з новим роком❄️❤️❄️
Темна Люсі??))
Ганна Літвін, Дякую. Ні, не темна Люсі)
Гра?
Даніка Рейвен, Швидше всього я б сказала інтерактив, проте це як для кого
❣️❣️❣️
Діана Лисенко, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати