Нова книга + гра

Вітаю мої любі! Я знаю, що зникла надовго після закінчення книги "В тіні господаря". По-перше, вітаю Вас із новим 2026 роком (знаю, що привітала із запізненням). А по-друге, сьогодні я хочу зіграти із вами у гру. Оскільки вже в січні (поки що не можу сказати, коли саме) вийде новинка! Тож пропоную Вам зіграти у гру "Вгадай назву", одне слово заблюрене, а інше — ні. Спробуєте вгадати назву?❤️✨

Ваша Торі Елін ❤️ ✨ 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марія Бруа
05.01.2026, 23:34:03

темна володарка ?

Торі Елін
06.01.2026, 01:51:58

Марія Бруа, На жаль ні

avatar
Даніка Рейвен
05.01.2026, 22:37:28

Справа?
Новина?

Торі Елін
05.01.2026, 23:17:21

Даніка Рейвен, На жаль ні)

avatar
Олена Ранцева
05.01.2026, 22:00:40

О, прикольно)

Торі Елін
05.01.2026, 23:17:02

Олена Ранцева, Дякую;)

avatar
Крісті Ко
05.01.2026, 21:41:46

Тінь, ніч, душа, свіча, мрія...

Торі Елін
05.01.2026, 22:25:23

Крісті Ко, На жаль не правильно:)

avatar
Ганна Літвін
05.01.2026, 21:48:36

Ніколи не буває пізно, вас також з новим роком❄️❤️❄️
Темна Люсі??))

Торі Елін
05.01.2026, 22:24:52

Ганна Літвін, Дякую. Ні, не темна Люсі)

avatar
Даніка Рейвен
05.01.2026, 22:19:39

Гра?

Торі Елін
05.01.2026, 22:24:09

Даніка Рейвен, Швидше всього я б сказала інтерактив, проте це як для кого

avatar
Діана Лисенко
05.01.2026, 21:51:31

❣️❣️❣️

Торі Елін
05.01.2026, 22:23:44

Діана Лисенко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше