Додано
04.01.26 19:26:27
М(ж)к. Підготовка до весілля
гіфка КЛІКАБЕЛЬНА на сам розділ
Завтра ВЕЛИКИЙ день, а сьогодні день підготовки. Маур спілкується з лордами ближче і затіває подарунок для майбутньої дружини, як і Амін для свого чоловіка. Що за подарунок можете дізнатись натиснувши на анімацію або сюди.
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️Я б хотіла більше поговорити про весілля. Ми з моїм чоловіком просто розписались і поїхали на медовий тиждень, років 6 назад. (Капець, у нас скоро знову річниця, час так швидко йде ☺️).
Зараз хтось святкує весілля як восстанє, а хтось навпаки вважає, що не час святкування. Поділіться чи думали ви колись за весілля чи було у вас воно пишним, чи як у мене - просто розписались? Цікаво скільки вас і що взагалі думаєте про цю традицію між парою?)
Ганна Літвін
278
відслідковують
Інші блоги
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася

18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ✨️❤️❤️❤️✨️
❤️❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️Дякую❤️
Ой, у нас вийшло так, що психологиня сказала б мені: дура ахаха
Я, як людина практична, скористалася моментом, що на заводі платили по три тисячі молодятам. А нинішньому чоловікову ж одразу сказала. що без весілля я з ним на рік. Якщо не телиться, то піде нах. От по зручному випадку й розписалися.
Зараз, якщо чесно, трішки жалкую, не про такого мріяла, за своєю принциповістю не дала собі час його роздивитися
Ганна Літвін, Принаймні після того, як вдвох пішли у відпустку в один місяць, на наступний отпимати цю допомогу було в касу))
Та просто росписались та і усе,купили тортика з дружиною та дітками )))
Іван Павелко, ❣️❣️❣️
Ну... у мене було цілих два весілля з одним чоловіком)))))) Два рази розписувались))))
Ганна Літвін, Дякую!❤️❤️❤️
Як мило ❤️ Дуже цікаво читати про підготовку до весілля ваших героїв!
Діана Лисенко, ✨️❤️Дякую❤️✨️
❤️❤️❤️
Olena I, ✨️❤️❤️❤️✨️
То було давно і все як має бути))))
Христина Вілем, Це найголовніше)❤️)
Головне, щоб у мене було весільне плаття)) Все інше не важливо))
Гарна гіфка ❤️❤️❤️
Наталія Арден, Погоджуюсь, теж про нього мріяла і замовила дурню) Сподіваюсь у вас буде шикарне))
Дякую ❤️❤️❤️
В мене такого досвіду не було, але друзі по різному поступали. Деякі потім говорили крадькома, що пишні весілля робили для родичей, а самі вони такого не хотіли (˶ˆᗜˆ˵)
Інші влаштовували другу весільну церемонію після десяти років життя. Просто, щоб ще раз засвідчити свої клятви та відчути магію цього дня ❤️
Кіт Анатолій, Оо ідея створити свято в річницю - хороша, візьму собі на примітку, дякую❤️
Гарна гіфка ❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️Дякую❤️
У нас було два весілля) між нами була відстань 500 км, мої родичі не поїхали б до нього, його — до мене. Тому гуляли двічі з інтервалом у тиждень)) не скажу, що пишно, у мене скромне на той час було, осіб 45, а от свекруха наскликала осіб 100.
Лана Жулінська, Ох, ці свекрухи...))
Зато подвійне свято, це круто))
Я прийняла пропозицію. Забрала перстень... і вже більше шести років наречена)))
Катерина Винокурова, Це найголовніше))
❤️❤️❤️
Діана Козловська, ❤️Дякую❤️
Гарненько ☺️❣️✨
Оксана Павелко, ❣️Дякую ☺️❣️
Як гарно!!! ⭐️❤️⭐️ Нехай Маур буде щасливий! У щастя Амін я й так вірю))
Ольха Елдер, Дякую ❤️❤️❤️
Він, думаю, вам вдячний)) Ахах)) Амін захоче щастя відбере, якщо їй не завадить дехто :)
Ааааа! Вони вже одружуються! Почекайте мене!!!
Чарівна Мрія, Вже завтра)) Нікуди від Вас не втечуть))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати