Відгук читачки

 

На цей пост мене надихнув відгук від читачки під книгою “Серце колібрі”. 

Пані Любов написала: “Хочеться, щоб якомога більше читачів прочитали цю книгу, бо тема вдівства, на жаль, буде актуальною найближчі роки точно. І так важливо давати шанс на життя, в першу чергу собі-людині, яка пережила таку втрату. Не замикатися, звертатися до спеціалістів, переживати біль не на самоті, не ставити на собі хрест, ховаючи себе заживо. Не думаю, що рідні, які на небесах, хотіли б, щоб жива людина обирала собі шлях в нікуди.

Тому книга однозначно варта як часу та коштів, так і уваги більшої кількості читачів. Можливо, для когось стала б поштовхом для змін і руху вперед…

 

Я згодна з кожним словом пані Любові, тому що саме цей зміст вкладала в основу книги. 

Хоча вона не про війну, але тісно переплітається з нашим трагічним сьогоденням. Навколо багато скалічених доль. Кожен страждає по-своєму. Втім, зараз я хочу поговорити про сім'ї, які вимушено розділені вже довгі роки, і для яких свята — це не привід для радості. А навпаки, ці дні для них є одними з найважчих у році…

Поки чоловіки на фронті вибивають ворога, їхнім дружинам не до святкувань. Їм не хочеться придбати нову сукню на Новий рік. Немає бажання прикрашати дім, ялинку і складати меню. Вони не планують відпочинок в горах, бо знають, що його не буде, адже хтось має стояти за нас всіх горою перед навалою орди.

В ці дні дружини військових почуваються ще більш самотніми, аніж щодня. Вони посміхаються лише заради дітей, аби створити для них краплину свята. Та насправді в їхніх головах панує лише одна думка: “Господи, коли це все вже закінчиться? І я знову піду на роботу”. Життя закрутить мене звичним колесом турбот, яке вимотує, але водночас допомагає боротися з вічним очікуванням завершенням війни й поверненням рідних додому.

Однак, найважче в ці дні вдовам, в серці яких вже немає очікування. Лише біль і спустошення від почуттів до коханої людини, які роздирають душу зсередини.  Їхній біль важко відпустити, а спогади щасливого життя неможливо забути... Цей тягар прибиває до землі, провокуючи спустошення в грудях і небажання жити БЕЗ НЬОГО. Однак попри все, треба рухатися далі, підіймати на ноги дітей й давати собі шанс на життя. Саме про це моя книга.

 

Вона не ванільна. Болісна, щемка, справжня… Але водночас пронизана щирим коханням, яке здатне пробити всі стіни й дати надію на краще. Я буду невимовно рада, якщо бодай для однієї людини вона стане поштовхом до руху вперед, попри все.

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
02.01.2026, 18:49:23

Мені знайомий цей біль... Книгу не читала раніше. Додала до бібліотеки.❄️❤️❄️❤️❄️

Вікторія Франко
02.01.2026, 19:19:52

Ніка Цвітан, Дякую❤️

avatar
Щастя
02.01.2026, 17:09:12

❤️❣️❤️❤️

Вікторія Франко
02.01.2026, 17:12:58

Щастя, ❤️

avatar
Дієз Алго
02.01.2026, 17:02:54

❤️❤️❤️

Вікторія Франко
02.01.2026, 17:12:50

Дієз Алго, ❤️

avatar
Дана Новак
02.01.2026, 17:00:52

✨❤️✨

Вікторія Франко
02.01.2026, 17:12:42

Dana N, ❤️

avatar
Хелена Власенко
02.01.2026, 16:53:23

Читаючи цю книгу, в мене виникали ідентичні думки. Я б сказала, повчальна і актуальна в нашому важкому сьогоденні книга.

Вікторія Франко
02.01.2026, 16:54:49

Хелена Власенко, Дякую за підтримку❤️

avatar
Вікторія Вецька
02.01.2026, 16:50:49

Який щирий і емоційний блог ☺️❤️ Я читала цю книгу і вона неймовірна))

Вікторія Франко
02.01.2026, 16:53:22

Вікторія Вецька, Дякую тобі❤️

Справді актуальна, хоча дуже болюча тема...

Вікторія Франко
02.01.2026, 16:53:11

Ларія Ковальська, 100%

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше