З новим роком, мої любі!

Цей рік був непростим.

Дякую всім, кто залишився поруч.

Нехай у наступному році магія працює,

навіть коли плани - ні :)

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Міра Голд
01.01.2026, 21:17:12

З Новим роком. Нехай збувається найбажаніше❤️❄️

Нідейла Нельте
02.01.2026, 14:42:40

Міра Голд, щиро дякую!) Навзаєм)

avatar
Дієз Алго
31.12.2025, 20:53:54

О, побачила "Бог Света" Желязни)) Моя улюблена книга, окрім "Хронік")))

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
02.01.2026, 14:42:11

Дієз Алго, аж захотілося перечитати)

avatar
Дієз Алго
31.12.2025, 20:52:32

З Новим роком! Яка книжкова фея)

Показати 2 відповіді
Дієз Алго
01.01.2026, 20:32:50

Нідейла Нельте, ❤️

avatar
Vycheslavovna
01.01.2026, 00:22:04

З Новим роком! Успіхів, натхнення для нових історій і всього самого найкращого !

Нідейла Нельте
01.01.2026, 18:30:04

Vycheslavovna, щиро дякую! І вам мирних свят)

avatar
MargFed
31.12.2025, 20:49:49

Вельми дякую!

Нідейла Нельте
01.01.2026, 18:27:48

MargFed, взаємно)

avatar
Нідейла Нельте
31.12.2025, 20:47:41

Миру)

Інші блоги
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше